Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Koncert Witek Muzyk Ulicy, Dominika Bienias, Bad Rose w Mysiadle

10 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na dwa niedzielne koncerty. Wystąpią: Witek Muzyk Ulicy wraz ze skrzypaczką Dominiką Bienias oraz zespół Bad Rose. Podczas koncertów odbędą się wiosenne warsztaty plastyczne dla dzieci. Tego dnia odbędzie się również publiczna zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Stowarzyszenie "O Kurczę" na leczenie chorego mieszkańca naszej gminy - Macieja Dyby. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na niedzielny koncert do Mysiadła!

KONCERT WITEK MUZYK ULICY, DOMINIKA BIENIAS, BAD ROSE W MYSIADLE