Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Ojciec i Syn - Koncert Leśny

7 sierpnia 2016 roku o godzinie 18.00 odbędzie się Koncert Leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence, w wykonaniu kameralnego duetu rodzinnego OJCIEC I SYN. Wystąpią: Leszek i Grzegorz Tylec. Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na kameralne koncerty leśne na plenerowej scenie w Magdalence.

Ojciec i Syn - Koncert Leśny

Ojciec i Syn to kameralny duet rodzinny. Ojciec Leszek Tylec (instrumenty klawiszowe) i Syn Grzegorz Tylec (śpiew) od wielu lat wykonują wspólnie muzykę, która jest bliska ich sercom. I choć stawiają na różnorodny repertuar prezentowany w nowych, zaskakujących niekiedy aranżacjach, na ich koncertach przeważają przede wszystkim niezapomniane piosenki z lat 60. i 70. ubiegłego stulecia. Ojciec i Syn wykonują utwory największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, między innymi, z repertuaru grupy Skaldowie, Czerwone Gitary czy Czesława Niemena, pozostając przy tym bliscy stylistyce takich artystów jak Marek Grechuta czy Grzegorz Turnau. Prezentując polską muzykę, nie zapominają przy tym o światowej sławy zespołach takich jak The Beatles czy Queen, starając się nadać ich twórczości własny, oryginalny wymiar. - Gramy to, co czujemy najlepiej – mówi Leszek Tylec. - Wierzymy, że we współczesnym, pełnym szalonego tempa, świecie powinien być taki czas, w którym warto jest nieco zwolnić, przystanąć i posłuchać pięknych kompozycji i tekstów wybitnych twórców – także i tych, których już dzisiaj z nami nie ma. Ojciec i Syn grają również własny, autorski repertuar.