Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Islandia Wyspa Żywiołów - Klub Podróżnika Po Horyzont Mysiadło

5 października 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle - Wyspa Żywiołów samotny trawers Islandii. Odbędzie się spotkanie z podróżnikiem - Łukaszem Superganem. Miejsce: Filia GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.

ISLANDIA WYSPA ŻYWIOŁÓW - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT MYSIADŁO

Łukasz Supergan o swoich podróżach pisze tak: "(...) Niektórzy nazywają mnie podróżnikiem, choć sam się tak nie przedstawiam. Wolę mówić, że jestem człowiekiem, który spełnia swoje marzenia, nie dbając czy pasuje do jakiejkolwiek definicji. Często jestem w drodze, ponieważ szukam odpowiedzi na najważniejsze pytania. Podróżowanie oznacza dla mnie przekraczanie własnych ograniczeń, poszukiwanie zrozumienia, konfrontowanie umysłu z „innym”. Jest okazją do spojrzenia na świat nowymi oczami. Moją pasją są wędrówki długodystansowe, zwłaszcza górskie i samotne. (...)" www.lukaszsupergan.com

ISLANDIA WYSPA ŻYWIOŁÓW - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT MYSIADŁO