Menu
A+ A A-

Runmageddon w Lesznowoli

22-23 września 2018 roku od godziny 7.40 zapraszamy do Lesznowoli na Runmageddon. Miejsce: Lesznowola, tor motocrossowy Mysiadło.

RUNMAGEDDON W LESZNOWOLI

Po REKORDOWYM evencie w maju czas na wrześniowe uderzenie!

Warszawa/Lesznowola czeka na kolejną dawkę błotnego szaleństwa! Mamy go tyle, że każdy dostanie swoją dolę! Wystarczy tylko przyjść…i przeżyć jeden z najbardziej szalonych weekendów swojego życia! Jesteś gotowy? Runmageddon w Lesznowoli, będzie miał klimat nie z tej ziemi! Scenografia rodem z filmów postapokaliptycznych, motocykle, Gran Torino, pokazy ognia i rzeczy, o których nie śniło się filozofom!

Podejmij wyzwanie i sprawdź się na jednej z naszych tras:
- Intro - 3km / 15+ przeszkód
- Rekrut - 6km / 30+ przeszkód  
- Classic - 12km / 50+ przeszkód
- Runmageddon Szlachetna Paczka Biznes - 3 km / 15+przeszkód
- Junior - 2km / 15+ przeszkód (formuła dla nastolatków!)
- Kids - 1km / 10+ przeszkód (formuła dla dzieci w wieku 4-11)

Zapisy https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-22-09-2018

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Lesznowola Kickboxing FIGHT w Mysiadle 2018

16 czerwca 2018 roku w godzinach 20:00 - 22:00 zapraszamy na Lesznowola Kickboxing FIGHT do Mysiadła. Miejsce: Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle ul. Kwiatowa 28, Mysiadło. Nocna Gala Kickboxingu "Lesznowola Kickboxing Fight". W programie 10 walk zawodowych w formule K-1, w tym 5 walk o pasy zawodowego Mistrza Polski. Wydarzeniem wieczoru będzie walka dwóch Mistrzów Świata – Mateusz Kubiszyn skrzyżuje rękawice z Kacprem Frątczakiem.

LESZNOWOLA KICKBOXING FIGHT W MYSIADLE 2018

Gala organizowana jest przez Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-Boxing, Polski Związek Kickboxingu oraz Fundację Mistrzom Sportu i została objęta Honorowym Patronatem Wójta Gminy Lesznowola. Gala w Mysiadle rozpocznie cykl "Kickboxing Masters Fight Series" organizowany przez Polski Związek Kickboxingu. Kolejne są zaplanowane m.in. w Piasecznie oraz Suwałkach. Początek walk o godz. 20.00. Impreza jest biletowana.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym w Mysiadle

24 marca 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym. Miejsce: hala sportowa w Mysiadle ul. Kwiatowa 28. Organizatorem turnieju są: Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego oraz Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego Ai-do, które działa na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.

PUCHAR MAZOWSZA W KARATE TRADYCYJNYM W MYSIADLE

Celem zawodów karate jest przygotowanie zawodników do startu w najważniejszych imprezach o zasięgu ogólnopolskim, podnoszenie poziomu technicznego zawodników stanowiących zaplecze kadry województwa, wyłonienie kadry wojewódzkiej na dany rok, a także propagowanie karate tradycyjnego na najwyższym poziomie technicznym. Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym jest jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Ligi Mazowieckiej. W zawodach wystartuje prawie 300 zawodników z całego województwa mazowieckiego, w tym 82 osoby z Piaseczna i okolic. Są to dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat. Zawodnicy startują w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Zapraszamy na zawody karate do Mysiadła.

PUCHAR MAZOWSZA W KARATE TRADYCYJNYM W MYSIADLE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Gala Sportu Gmina Lesznowola

10 marca 2018 roku o godz. 18.00 w CEiS Mysiadło odbędzie się sportowe podsumowanie minionego roku. Podczas Gali Sportu nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy, trenerzy i kluby sportowe z Gminy Lesznowola. Wydarzenie będzie także okazją do zaprezentowania dorobku Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Galę poprowadzi komentator sportowy Piotr Dębowski, zaś oprawę artystyczną wydarzenia zapewni Julia i iluzjonista Piotr Denisiuk.

GALA SPORTU GMINA LESZNOWOLA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)