Menu
A+ A A-

Akcja Lato 2017 z Centrum Sportu w Gminie Lesznowola

Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Lesznowola do udziału w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Start zajęć już 3 lipca 2017 roku. Przypominamy, iż na zajęcia z jazdy na deskorolce należy zapisać się na stronie goskate.pl

AKCJA LATO 2017 Z CENTRUM SPORTU W GMINIE LESZNOWOLA

Trening Siatkówki z ONICO Warszawa:
3, 10,17,24 lipca br. (poniedziałek) – godz. 15.00-16.30
– Stadion w Lesznowoli ul. Szkolna 6
4, 11, 18, 25 lipca br. (wtorek) – godz. 13.00-14.30
– Orlik w Łazach ul. Ks. Słojewskiego 1
- godz. 15.00-16.30
– Boisko w Mrokowie ul. M. Świątkiewicz 2a
6, 13,20,27 lipca br.(czwartek) – godz. 15.00-16.30
– Boisko w Mysiadle ul. Kwiatowa 28

AKCJA LATO 2017 Z CENTRUM SPORTU W GMINIE LESZNOWOLA

Zajęcia lekkoatletyczne z Olimpijką Anną Jakubczak:
3,10,17,24 lipca br. (poniedziałek) – godz. 14.00-15.00
– Stadion w Nowej Iwicznej ul. Krasickiego 56
5,12,19,26 lipca br. (środa) – godz. 14.00-15.00
– Stadion w Lesznowoli ul. Szkolna 6

AKCJA LATO 2017 Z CENTRUM SPORTU W GMINIE LESZNOWOLA

Zajęcia z instruktorami deskorolki:
4,11,18,25 lipca br. (wtorek) – godz. 12.00-13.00
– skatepark w Mysiadle, ul. Kwiatowa 28
6,13,20,27 lipca br. (czwartek) – godz. 12.00-13.00
– skatepark w Nowej Iwicznej ul. Krasickiego 56

AKCJA LATO 2017 Z CENTRUM SPORTU W GMINIE LESZNOWOLA

Zajęcia Krav Maga z Instruktorem Jarosławem Bęzą:
6,13,20,27 lipca br. (czwartek) – godz. 10.00-11.00
– Łazy ul. Ks. Słojewskiego 1
godz. 11.30-12.30
– Mroków ul. M. Świątkiewicz 2a

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Uczniowie z Łazów-Magdalenki dowiedzieli się jak zmotywować rodziców do aktywności

Jak zmotywować rodzica do uprawiania sportu, dowiedziała się młodzież z Łazów-Magdalenki w powiecie piaseczyńskim. Rodzice są dla dzieci największym autorytetem – nic więc dziwnego, że młodzi sportowcy zaangażowani w program Kluby Sportowe Orange, bardzo chcą włączyć rodziców do swoich sportowych aktywności. Uczniowie z klubu sportowego z Łazów – Magdalenki, podczas spotkania z Trenerami Orange, zobaczyli jakie ćwiczenia sprawdzają się we wspólnych aktywnościach z rodzicami.

UCZNIOWIE Z ŁAZÓW-MAGDALENKI DOWIEDZIELI SIĘ JAK ZMOTYWOWAĆ RODZICÓW DO AKTYWNOŚCI

W na boisku przy Publicznym Katolickim Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach- Magdalence odbyły się zajęcia w towarzystwie Trenerów Orange. Trening był otwarty dla wszystkich zainteresowanych, miał na celu zaprezentowanie prostych aktywności, które mogą wykonywać wspólnie dzieci i rodzice, aby utrzymać dobrą kondycję i odnaleźć wspólną sportową pasję.

Zajęcia miały charakter ogólnorozwojowy. W treningu wzięły udział dzieci z klubu UKS CINIS-TAK. Jak powiedział trener z klubu Jacek Kitliński – Wczorajszy trening, mimo upału, uważam za udany, zawodnicy spisali się na piątkę. Trenerzy Orange pokazali nam dużo ciekawych pomysłów na aktywność. Myślę, że uczniowie będę mieli okazję wykorzystać te ćwiczenia wspólnie z rodzicami. Rodzinne uprawianie sportu to doskonały pomysł na letnie popołudnia.

UCZNIOWIE Z ŁAZÓW-MAGDALENKI DOWIEDZIELI SIĘ JAK ZMOTYWOWAĆ RODZICÓW DO AKTYWNOŚCI

Bogumił Głuszkowski, jeden z Trenerów Orange, zwraca uwagę na bardzo istotną rolę rodziców w zaangażowaniu dziecka w sport i aktywność fizyczną. Podpowiada również w jaki sposób rodzice powinni podejść do tematu uprawiania sportu ramię w ramię ze swoimi pociechami. – Wspólny trening rodzica z dzieckiem odbiega znacznie od zajęć, które dla młodego sportowca przygotowuje trener – i bardzo dobrze! W rodzinnej aktywności nie chodzi o realizowanie skomplikowanego planu treningowego, a o frajdę i wspólne aktywne spędzanie czasu. Ważna jest wzajemna inspiracja do działania oraz proponowanie aktywności atrakcyjnych dla każdej ze stron. Najlepiej sprawdzą się wszelkie gry zespołowe, wspólne wyjścia do lasu czy wycieczki rowerowe, a także marszobiegi z elementem pokonywania przeszkód. Liczy się fun! – przekonuje trener.

Trening w Łazach-Magdalence był jednym z pięćdziesięciu, które przeprowadzane są w tym roku w ramach najnowszej edycji Klubów Sportowych Orange. Jest to odpowiedź na potrzebę, którą zgłaszali trenerzy, rodzice i młodzi sportowcy.

UCZNIOWIE Z ŁAZÓW-MAGDALENKI DOWIEDZIELI SIĘ JAK ZMOTYWOWAĆ RODZICÓW DO AKTYWNOŚCI

To jednak nie wszystkie działania realizowane w tym roku w ramach programu Kluby Sportowe Orange. Aż 100 klubów z całej Polski, w tym UKS CINIS-TAK, biorących udział w programie ma szansę wygrać wspólny trening z gwiazdą sportu: Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem, Tomaszem Jankowski i Marcinem Urbasiem. W drugiej połowie roku odbędzie się również II Puchar Orange, w ramach którego 10 najbardziej aktywnych klubów zmierzy się w Warszawie w bezpośredniej rywalizacji.

Kluby Sportowe Orange to program, w ramach którego przekazano specjalistyczny sprzęt sportowy 100 klubom zrzeszającym młodych zawodników pochodzących głównie z małych miejscowości oraz terenów wiejskich. Obecnie Orange regularnie wspiera kluby merytorycznie i dba o ich dalszy rozwój. Kluby Sportowe Orange umacniają i poszerzają zamiłowanie do sportu w pięciu dyscyplinach: siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, piłce ręcznej i lekkoatletyce. Pomoc merytoryczną programu zapewniają ambasadorzy oraz ikony polskiego sportu: Milena Radecka, Jerzy Dudek, Artur Siódmiak, Tomasz Jankowski oraz Marcin Urbaś. Więcej informacji o programie Kluby Sportowe Orange klubysportoweorange.pl

UCZNIOWIE Z ŁAZÓW-MAGDALENKI DOWIEDZIELI SIĘ JAK ZMOTYWOWAĆ RODZICÓW DO AKTYWNOŚCI

Wojciech Jabczyński - Rzecznik Orange Polska

UCZNIOWIE Z ŁAZÓW-MAGDALENKI DOWIEDZIELI SIĘ JAK ZMOTYWOWAĆ RODZICÓW DO AKTYWNOŚCI

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rajdowa Lesznowola Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola

3 czerwca 2017 roku na parkingach przy Urzędzie Gminy Lesznowola zostanie rozegrana Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola, organizowana w ramach amatorskiego rajdu samochodowego Rally Piaseczno. Zawodnicy będą musieli precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie pokonać pełna zakrętów trasę. Zapraszamy do kibicowania - zawody odbędą się w godz. 10.00 do 16.00. Finał rajdu następnego dnia w Piasecznie.

RAJDOWA LESZNOWOLA SUPER PRÓBA O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)