Menu
A+ A A-

Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym w Mysiadle

24 marca 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym. Miejsce: hala sportowa w Mysiadle ul. Kwiatowa 28. Organizatorem turnieju są: Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego oraz Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego Ai-do, które działa na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.

PUCHAR MAZOWSZA W KARATE TRADYCYJNYM W MYSIADLE

Celem zawodów karate jest przygotowanie zawodników do startu w najważniejszych imprezach o zasięgu ogólnopolskim, podnoszenie poziomu technicznego zawodników stanowiących zaplecze kadry województwa, wyłonienie kadry wojewódzkiej na dany rok, a także propagowanie karate tradycyjnego na najwyższym poziomie technicznym. Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym jest jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Ligi Mazowieckiej. W zawodach wystartuje prawie 300 zawodników z całego województwa mazowieckiego, w tym 82 osoby z Piaseczna i okolic. Są to dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat. Zawodnicy startują w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Zapraszamy na zawody karate do Mysiadła.

PUCHAR MAZOWSZA W KARATE TRADYCYJNYM W MYSIADLE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Gala Sportu Gmina Lesznowola

10 marca 2018 roku o godz. 18.00 w CEiS Mysiadło odbędzie się sportowe podsumowanie minionego roku. Podczas Gali Sportu nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy, trenerzy i kluby sportowe z Gminy Lesznowola. Wydarzenie będzie także okazją do zaprezentowania dorobku Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Galę poprowadzi komentator sportowy Piotr Dębowski, zaś oprawę artystyczną wydarzenia zapewni Julia i iluzjonista Piotr Denisiuk.

GALA SPORTU GMINA LESZNOWOLA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle

UKS Szczypiorniak Lesznowola pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Starosty Powiatu Piaseczyńskiego, Wójta Gminy Lesznowola organizuje I Ogólnopolski Turniej Młodzików PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA. Liczba uczestników: około 230-250 (zawodnicy i trenerzy). Zawody odbędą się 2 i 3 grudnia 2017 roku. Miejsce rozgrywek: Mysiadło. Zapraszamy na Turniej Młodzików Piłka Ręczna Uzależnia w Mysiadle.

TURNIEJ MŁODZIKÓW PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA W MYSIADLE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wushu Show w Mysiadle - pokaz Kung Fu/Wushu Szkoła Złoty Lew

25 listopada 2017 roku w hali sportowej CEiS Mysiadło odbędzie się widowiskowy pokaz Kung Fu/Wushu w wykonaniu Szkoły Złoty Lew. W pokazie wystąpią zawodnicy Kadry Narodowej, wielokrotni zdobywcy złotych medali na zawodach w kraju i za granicą. Grupę poprowadzi Michał Borawski - były reprezentant Kadry Narodowej Kung Fu/Wushu i trener reprezentacji Polski w latach 2004-2009. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy - początek pokazu o godz. 17.00. Wstęp wolny!

WUSHU SHOW W MYSIADLE - POKAZ KUNG FU/WUSHU

Napisz komentarz (0 Komentarzy)