Ferie zimowe w Centrum Sportu

Ferie zimowe bez wyjazdu też mogą być udane! Akcja Zima to cała masa zimowych atrakcji! Dzieci i Młodzież w Gminie Lesznowola spędzą w różnorodny sposób ferie zimowe. Część dzieci i młodzieży wyjedzie na urlop z rodzicami lub w zorganizowanych grupach na obozy lub zimowiska. Pozostałe dzieci i młodzież, które nie wyjadą na zimowy wypoczynek może skorzystać z oferty przygotowanej przez Centrum Sportu w Gminie Lesznowola oraz szkoły publiczne.

Akcja Zima w Centrum Sportu

Akcja Zima będzie się odbywała w okresie od 1 do 12 lutego 2016 r. Szkoły publiczne zapraszają na zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz kulturalno-edukacyjne, które dostosowane są do wieku i zainteresowań uczestników. W ofercie są wyjazdy na basen, paintball laserowy, kręgle, do kina i na lodowisko, jak również zajęcia w szkołach – plastyczne, sportowe, taneczne, muzyczne. Szczegółowy program zajęć zamieszczony jest poniżej oraz na stronach internetowych szkół. Ponadto Centrum Sportu zaprasza dzieci i młodzież na „dmuchańce” – wstęp wolny! (wymagana zgoda rodziców)

Hala w Łazach, pierwszy tydzień ferii w dniach czwartek, piątek oraz sobota w godzinach 9.00-15.00.
Hala sportowa w Mysiadle, drugi tydzień ferii w dniach środa, czwartek oraz piątek w godzinach 9.00-15.00.
Finał Akcji Zima odbędzie się dnia 14 lutego (niedziela) o godzinie 15.00 w hali sportowej w Mysiadle przy ul. Kwiatowej 28.

W programie:
- trening z drużyną siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej,
- spotkanie z Mistrzem Świata Pawłem Zagumnym,
- turniej piłki nożnej,
oraz wiele innych atrakcji z nagrodami.

Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami na podsumowanie Ferii Zimowych 2016 roku!

AKCJA ZIMA W MROKOWIE:

Akcja Zima 2016 MROKÓW_Strona_1Akcja Zima 2016 MROKÓW_Strona_2AKCJA ZIMA W ŁAZACH:

AKCJA ZIMA 2016 ŁazyAKCJA ZIMA W LESZNOWOLI: Akcja zima 2016 Lesznowola_Strona_2 Akcja zima 2016 Lesznowola_Strona_3

AKCJA ZIMA W NOWEJ IWICZNEJ:

akcja zima 2016 Nowa Iwiczna

AKCJA ZIMA W MYSIADLE:

AKCJI ZIMA 2016 0-3 Mysiadło1AKCJA ZIMA 2016 4-6 +gim Mysiadło_Strona_1 AKCJA ZIMA 2016 4-6 +gim Mysiadło_Strona_2