Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Kolejne spotkanie odbyło się wczoraj w Przedszkolu MIŚ w Starej Iwicznej. Niezwykle ciekawą pogadankę na temat bezpieczeństwa dla przedszkolaków przygotowali policjanci z Lesznowoli. Maluchy były oczarowane wizytą policjantów, rewanżując się uśmiechami. Policyjne prelekcje, pokazy prewencyjnych filmów i spotkania z dziećmi i młodzieżą cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych w powiecie piaseczyńskim. Najciekawszą grupą są jak zwykle przedszkolaki, dla których już sam widok umundurowanego policjanta jest niezwykłym przeżyciem. Policjanci, jeśli tylko mogą, to zawsze znajdują czas na spotkania z najmłodszymi. Pogadanki na temat bezpiecznych zachowań, właściwego poruszania się po drodze, są najważniejszymi elementami policyjnych prelekcji. A przedszkolak, jak każdy wie to słuchacz niezwykły, który zawsze zadaje mnóstwo pytań. Policjanci są zawsze dobrze przygotowani do takich spotkań, dlatego też na ich przybycie maluchy czekają z niecierpliwością.

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Mł. asp. Kamil Woźniak i sierż. Grzegorz Kupisz odwiedzili wczoraj Przedszkole Miś w Starej Iwicznej. Kiedy pojawili się w przedszkolnej salce, to w ciągu chwili zapełniła się ona grupą roześmianych przedszkolaków. Funkcjonariusze w niezwykle barwny sposób opowiadali o zagrożeniach na drodze promując tym samym noszenie odblasków, o bezpiecznych zachowaniach w domu i na placu zabaw, o tym jak obronić się przed atakującym psem, nie zapominając jednocześnie o licznych przestrogach przed czyhającymi na dzieci niebezpieczeństwami. Zaprezentowali również wyposażenie jakie policjanci używają w codziennej służbie. Prelekcja minęła i nadszedł czas pytań. Każdy miał ich mnóstwo. I tu funkcjonariusze pokazali pełny profesjonalizm, odpowiadając na wszystkie pytania przedszkolaków. Dzieci podziękowały policjantom za spotkanie, które zostało zakończone wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Policjanci odwiedzili przedszkolaków