Zaginął 40-letni Sławomir Kamiński

Poszukujemy zaginionego 40-letniego Sławomira Kamińskiego mieszkańca miejscowości Łazy. Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 20 maja br., w Warszawie- Białołęce przy ul. Juranda ze Spychowa 10 skąd odjechał grafitową toyotą avensis- kombi. Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania i nieskontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu prosimy o pilny kontakt z policją.

Zaginął 40- letni Sławomir Kamiński

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą obecnie działania mające na celu odnalezinie zaginionego w dniu 20 maja tego roku Sławomira Kamińskiego ur. 22 lutego 1976 r.

Mężczyzna ten jest mieszkańcem miejscowości Łazy gmina Lesznowola. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że po raz ostatni Sławomir Kamiński był widziany o godzinie 07.20 na warszawskiej Białołęce przy ulicy Juranda ze Spychowa 10.

Z tego miejsca odjechał samochodem marki toyota avesis- kombi koloru grafitowego o numerach rejestracyjnych WPI 24380. Pojazd ten ma charakterystyczne przyciemniane tylne szyby.

Sławomir Kamiński ma 176 cm wzrostu, twarz owalną, wyraźną łysinę głowy, oczy koloru jasnego, budowa ciała średnia.

W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe jasne, koszulę w pionowe biało- czarne pasy i błękitną marynarkę, buty zamszowe- granatowe z białymi sznurowadłami.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Sławomira Kamińskiego lub miejsca gdzie znajduje się pojazd którym się poruszał, proszone są pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem tel 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie