Menu
A+ A A-

I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale

18 grudnia 2018 roku w godz. 18.00-22.00 zapraszamy na I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale. Organizatorzy: Festiwal Mazowieckich Smaków, Stowarzyszenie Mieszkańców Zgorzały Nasza Zgorzała, Zdrowy Owoc, Nova Perspektywa. Miejsce: Budynek Niepublicznego Przedszkola Prozdrowotnego Ram Tam Tam, ul. Jaskółki 3, Zgorzała. Wstęp wolny.

I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale

Podczas Festiwalu Mazowieckich Smaków będzie można kupić dobre polskie produkty żywnościowe na święta: swojskie wędliny, soki naturalne, nabiał, pieczywo, a także naturalne mydła i wiele, wiele innych... Wystawcy produktów to bezpośredni wytwórcy, którzy wystawiają się bezpłatnie. Wspólna inicjatywa organizatorów - non profit ma na celu integrowanie lokalnego środowiska oraz promocję polskich produktów w najkrótszym łańcuchu dostaw: producent-konsument. Serdecznie zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wernisaż Wystawy Pokonkursowej ANIOŁY w Mysiadle

13 grudnia 2018 roku o godz. 13.00 zapraszamy na wernisaż Wystawy Pokonkursowej Anioły. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Wernisaż Wystawy Pokonkursowej ANIOŁY w Mysiadle

Aniołka na plakat wykonał Adam Cybulski z kl. Ic ze SP w Nowej Iwicznej.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Stroiki i prezenty świąteczne - Mysiadło

13 grudnia 2018 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem pt. "Stroiki i prezenty świąteczne".  Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy.

Stroiki i prezenty świąteczne - Mysiadło

"Kolejne nasze spotkanie odbędzie się 13.12 a tematem będą stroiki i wianki świąteczne. Zbierajcie już proszę bombeczki, wstążeczki i inne ozdóbki, które chciałybyście wykorzystać w swoich kompozycjach. Także proszę przynieście, jeśli macie takie możliwości, trochę gałązek choinkowych, bo jak pamiętacie z poprzednich naszych warsztatów zawsze nam ich brakowało. Do zobaczenia."
Pozdrawiam malinowo,
Marzena Malinowska
Koordynator KKPP

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kobiety Niepodległości 1918 roku - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin

11 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego w Konstancinie nt.: Kobiety Niepodległości – 1918 roku. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone kobietom, które odegrały istotne role w odzyskaniu przez Polskę Niepodległości. Jak zwykle, ogólnokrajowe wydarzenia historyczne oraz ważne postaci zostaną ukazane także w lokalnym kontekście. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Kobiety Niepodległości 1918 roku - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin

Klub Historyczno-Patriotyczny powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)