Menu
A+ A A-

Wielka Majówka w Nowej Iwicznej w 2017

27 maja 2017 roku w godz. 14.00-22.00 odbędzie się Festyn pn. "Wielka Majówka w Nowej Iwicznej" pod patronatem Wójta i Rady Gminy Lesznowola. Organizatorami imprezy są Sołectwo Nowa Iwiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce imprezy to teren ZSP w Nowej Iwicznej.

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

CYPHER NWiC VOL. 5. Nowa Iwiczna

20 maja 2017 roku od. godz. 11.00 (do nocy) odbędzie się CYPHER NWiC VOL. 5 w Nowej Iwicznej. Organizatorzy: NWiC i DJ Staszek pod patronatem GOK Lesznowola. Miejsce: Skatepark w Nowej Iwicznej.

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Cypher Iwiczna to cykliczne wydarzenie o charakterze hip-hopowym organizowane na skateparku w Nowej Iwicznej. Dawka każdego elementu kultury jest dostarczana przez cały dzień wypełniony jamem graffiti, pokazami tanecznymi, bitwami freestyle’owymi (Rap) oraz koncertami. Impreza organizowana jest z inicjatywy i przez młodych ludzi. Wydarzenie uzyskało nominację do prestiżowego konkursu Perły Mazowsza w edycji 2016.

@NWiC obchodzi swoją trzecią rocznicę, z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić na 5 edycje Jamu pod gołym niebem na skateparku w Nowej Iwicznej. Graffiti Jam: Przewidujemy sporo miejsca do malowania. Podzielimy się puchami i i ściankami.

Zaproszeni Writers:
- Unicats (Tempz + Ogryz42 + Nesh63)
- Emas
- Ader De Ripper %
- Ktoś'832
- Moks
- Freestyle Battle

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Jak co roku odbędą się również bitwy freestylowe, które poprowadzą Rufin MC i DJ Staszek. Przeprowadzimy szybkie eliminacje do pojedynków. Wpisowe 5 zł.

- Koncerty
Zen + Wron
- Open Mic
Wolne style jak zawsze
- Chill Zone

Przewidujemy dla was w tym roku duży namiot gwiazda, pod którym będą leżaczki, strefa czilu tudzież uchroni Was przed upałem lub ulewą.

- Skejty wpadajcie na parczek do rozgrzania się przed letnim łamaniem kostek i dobrej zabawy przy muzyce od naszych Dj's. @Hobbeat_Dj

Blezz.Ya

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rozstrzygnięcie Konkursu i Olimpiady Szkolnej w Lesznowoli 2017 na temat wiedzy o środowisku

17 maja 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość podsumowania konkursu ekologicznego "Konkurs i olimpiada szkolna w Lesznowoli na temat wiedzy o środowisku!", zorganizowanego przez Urząd Gminy Lesznowola oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6 (II piętro).

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I OLIMPIADY SZKOLNEJ W LESZNOWOLI 2017 NA TEMAT WIEDZY O ŚRODOWISKU

Napisz komentarz (0 Komentarzy)