Menu
A+ A A-

Wieczór autorski Janusza Kamińskiego w Magdalence

2 marca 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się wieczór autorski Janusza Kamińskiego, autora powieści pt. "W poszukiwaniu największej tajemnicy". Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.

WIECZÓR AUTORSKI JANUSZA KAMIŃSKIEGO

W POSZUKIWANIU NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY Janusz Kamiński - książka pełna jest anegdot, ciekawych, inspirujących opowieści z różnych kultur i religii, opowieści prezentujących wydawałoby się całkiem inne spojrzenie na sens życia, na sposób odkrywania Największej Tajemnicy. Bohaterami książki są: John – Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, Dan – Indianin z plemienia Mohawk i Sita – hinduska mieszkająca w Delhi. Losy tych trzech osób splatają się kilka tysięcy stóp nad ziemią, w trakcie podróży z Toronto do Brukseli. Czytając książkę, ma się wrażenie, że siedzimy w tym samym samolocie, dzieli nas od bohaterów kilka centymetrów, mamy tę możliwość „podsłuchania” ich historii. To niesamowite wyróżnienie dla Ciebie, Czytelniku – te opowieści to milowy krok w dojściu do sedna w poszukiwaniu Największej Tajemnicy…

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

BOGDAN WENTA W MYSIADLE

1 marca 2018 roku o godz. 18:30 na hali sportowej w Mysiadle odbędzie się spotkanie z Bogdanem Wentą, najlepszym trenerem w historii piłki ręcznej w Polsce. Miejsce: hala sportowa przy ul. Kwiatowej 28, Mysiadło. Spotkanie poprowadzi Maciej Zakrocki.

BOGDAN WENTA W MYSIADLE

Bogdan Wenta - piłkarz ręczny oraz trener piłki ręcznej. W latach 1981–1994 reprezentant Polski (763 bramek w 191 oficjalnych meczach), zaś w latach 1997–2000 reprezentant Niemiec. Od 2004 do 2012 selekcjoner reprezentacji Polski. Podczas kariery zawodniczej, występował w Wybrzeżu Gdańsk, Bidasoa Irun, FC Barcelona, TuS Nettelstedt-Lubeka i SG Flensburg-Handewitt. Wziął udział w siedmiu finałach europejskich pucharów. Uważany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Krawieckie wietrzenie szaf - spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem KKPP Mysiadło

14 lutego 2018 roku o godz. 18.30 zapraszamy na krawieckie wietrzenie szaf, w ramach spotkania Klubu Kobiet Panie Przodem. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2 Nie masz w co się ubrać choć Twoja szafa pęka w szwach? Chciałabyś zmienić swoją garderobę nie wydając wiele? Zaczaruj swoją szafę, zmień wygląd swoich ubrań. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zdunek. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

KRAWIECKIE WIETRZENIE SZAF - SPOTKANIE KLUBU KOBIET PANIE PRZODEM KKPP MYSIADŁO

Napisz komentarz (0 Komentarzy)