Menu
A+ A A-

Wystawa rysunku satyrycznego Macieja Michalskiego w Starej Iwicznej

26 listopada 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy rysunku satyrycznego Macieja M. Michalskiego. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wystawa czynna miesiąc. Wstęp wolny! Zapraszamy.

WYSTAWA RYSUNKU SATYRYCZNEGO MACIEJA MICHALSKIEGO W STAREJ IWICZNEJ

MACIEJ MICHALSKI - absolwent ASP w Warszawie i Wydziału Socjologii UW, rysownik, samorządowiec, laureat kilkudziesięciu nagród w konkursach rysunku satyrycznego w Polsce i za granicą, współpracował z "Gościem Niedzielnym", "Frondą", "Pulsem Biznesu, obecnie rysuje dla "Tygodnika Solidarność". W latach 2010-2014 Zastępca Wójta Gminy Prażmów, obecnie Sekretarz Powiatu Piaseczyńskiego. Prywatnie zakochany w żonie, z którą wychowuje czworo dzieci.

WYSTAWA RYSUNKU SATYRYCZNEGO MACIEJA MICHALSKIEGO W STAREJ IWICZNEJ

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jak rozsądnie zarządzać kosztami w małej firmie - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe w Mysiadle

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 23 listopada 2017 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz.17-21. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK ROZSĄDNIE ZARZĄDZAĆ KOSZTAMI W MAŁEJ FIRMIE - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE W MYSIADLE

Warsztat biznesowy pn.:"Jak rozsądnie zarządzać kosztami w małej firmie", poprowadzi Dorota Murawka. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc 502 277 529

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)