Menu
A+ A A-

Święto Policji w Lesznowoli 2017

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Kokoszka wraz z Wójtem Gminy Lesznowola Panią Marią Jolantą Batycką - Wąsik mają zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do wzięcia udziału uroczystościach związanych z tegorocznym „Świętem Policji”. Wielogodzinna, pełna atrakcji uroczystość odbędzie się w sobotę 15 lipca 2017 roku od godziny 14.30. Zapraszamy na uroczystości Święta Policji w Lesznowoli.

ŚWIĘTO POLICJI W LESZNOWOLI 2017

Pierwszy raz w historii piaseczyńskiej Komendy Powiatowej Policji, tegoroczne święto zyskało nową formułę. Odbędzie się ono na terenie gminy Lesznowola na zielonym terenie znajdującym się przed Urzędem Gminy. Zapraszając do udziału mieszkańców Lesznowoli, całego powiatu, a także wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy i Mazowsza, chcemy przybliżyć i zapoznać z naszą służbą jak największą liczbę osób.

Święto Policji rozpoczynamy o godzinie 14.30 Mszą Polową, którą poprowadzi ksiądz Proboszcz Prałat Zbigniew Pruchnicki. Następnie odbędzie się uroczysty apel podczas którego wyróżnieni policjanci awansują na wyższe stopnie policyjne. Po oficjalnej części wszystkich gości zapraszamy do przygotowanych przez policjantów i Urząd Gminy Lesznowola stanowisk prewencyjnych i sportowych oraz do zabawy.

Możliwe będzie między innymi znakowanie rowerów ( prosimy o zabranie dokumentu zakupu ). Dla najmłodszych przygotowano konkursy, wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji w tym „miasteczko ruchu drogowego”. Będzie strzelnica sportowa i pokaz Capoeiry, ponadto swoje prezentacje zapowiadają wybitni sportowcy z MMA, boksu i rosyjskich sztuk walki.

Dla zebranej publiczności zagrają Big Band „Dla Frajdy” oraz „Rey Ceballo & Tribulacion Cubana”

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie insp. Roberta Kokoszki oraz Wójta Gminy Lesznowola Pani Mari Jolanty Batyckiej- Wąsik serdecznie zapraszamy!

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rodzinny Piknik z Koszyczkiem Kosów

1 lipca 2017 roku w godzinach 17:00 - 23:00 odbędzie się Rodzinny Piknik z Koszyczkiem. Miejsce: Kosów, ul. Karasia. W programie m.in. otwarcie nowego placu zabaw, mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz rodziców, kiełbaska z grilla i wiele innych! Weź kocyk, koszyczek z czym tylko chcesz, sąsiada, znajomych i chodź do nas! Dobra zabawa gwarantowana!

RODZINNY PIKNIK Z KOSZYCZKIEM KOSÓW

Kosów to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola. Wchodzi w skład sołectwa Wólka Kosowska. Wieś szlachecka Kossowo położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie błońskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego. Dwór z II poł. XVIII w. oraz zabudowania podworskie, m.in. dobrze zachowany murowany spichlerz - obecnie siedziba Zakładu Doświadczalnego Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN. Komunikację Kosowa z Warszawą (pętla Okęcie) zapewniają linie ZTM 703 i 721 (przystanek KOSÓW).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Zapisy na półkolonie letnie 2017 w GOK Lesznowola

7-25.08.2017 r. w godz. 8.00-17.00 - Lesznowolskie Lato z GOK - półkolonie dla dzieci klas 0-VI odbędą się w filiach: w Mysiadle i Nowej Iwicznej. Zapisy w powyższych filiach od 19 czerwca. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt 100 zł za tydzień od dziecka. Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny.

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE LETNIE 2017 W GOK LESZNOWOLA

W programie każdego tygodnia oferujemy ciekawe:
- warsztaty plastyczne i manualne
- warsztaty wokalno-muzyczne
- warsztaty fotograficzne
- warsztaty filmowe
- zabawy teatralne
- gry i animacje
- spacery i wyjścia na plac zabaw
ponadto:
- jedna wycieczka w tygodniu - w cenie
- drugie śniadanie - w cenie
- obiad - dodatkowo płatny

Ważne dokumenty:
REGULAMIN PÓŁKOLONII LATO Z GOK
Program szczegółowy LATO Z GOK w Nowej Iwicznej
Program szczegółowy LATO Z GOK w Mysiadle
Oświadczenie rodziców/opiekunów dot. półkolonii w Nowej Iwicznej
Oświadczenie rodziców/opiekunów dot. półkolonii w Mysiadle

Napisz komentarz (0 Komentarzy)