Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Bezpieczny Senior - cykl wykładów i warsztatów na terenie gminy Lesznowola

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów oraz zajęć praktycznych, dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa w domu i poza domem. Na spotkania i warsztaty wstęp wolny.

BEZPIECZNY SENIOR - CYKL WYKŁADÓW I WARSZTATÓW NA TERENIE GMINY LESZNOWOLA

W programie:
spotkania z policjantem
spotkania ze strażakiem
zajęcia z podstaw samoobrony
zajęcia z podstaw ratownictwa medycznego

Akcja "Bezpieczny Senior" w gminie Lesznowola odbędzie się w maju i czerwcu 2018 r. w następujących miejscowościach i terminach:
Mysiadło - filia GOK przy ul. Topolowej 2 - 17.05.2018 i 7.06.2018
Nowa Iwiczna - filia GOK przy ul. Zimowej 25 c - 8.05.2018 i 26.06.2018
Magdalenka - CIS przy ul. Lipowej 28 - 30.05.2018 i 20.06.18
Mroków - świetlica OSP przy ul. M. Świątkiewicz 2 - 23.05.2018 i 11.06.2018

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wiosenne makijaże - warsztaty w Łazach poprowadzi Paulina Niemyjska

25 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na warsztaty pn.: Wiosenne makijaże, które poprowadzi Paulina Niemyjska. Miejsce: Świetlica Integracyjna w Szkole Podstawowej w Łazach, Al. Krakowska 56 Paulina Niemyjska - wizażystka, makijażystka, kolorystka. Współpracuje z gwiazdami, osobami prywatnymi, fotografami, firmami, agencjami modelek, agencjami PR i agencjami eventowymi. Pracowała m.in. dla Deloitte Polska, Pierre Fabre, Panasonic, Toyota Chodzeń, Mazars, Agio Milano, Le Metre oraz Polki.pl. Malowała modelki podczas Elite Model Look – jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu. Wykonywanie makijażu i pracę przy stylizacjach traktuje jak sztukę. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i zawsze proponuje makijaż i stylizację idealnie dopasowaną do konkretnej osoby i okazji. Więcej informacji o prowadzącej na stronie: www.paulinaniemyjska.pl

WIOSENNE MAKIJAŻE - WARSZTATY W ŁAZACH - PAULINA NIEMYJSKA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Spotkanie z generałem dywizji Wojska Polskiego Romanem Polko

24 kwietnia 2018 roku zapraszamy na spotkanie z generałem dywizji Wojska Polskiego Romanem Polko - doświadczonym dowódcą jednostek wojskowych oraz Wojskowej Formacji Specjalnej GROM, uczestnikiem polskich misji wojskowych, m.in. w byłej Jugosławii, Afganistanie czy Iraku. Spotkanie pod tytułem "Byłem dowódcą... Wspomnienia" odbędzie się w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Starej Iwicznej przy ul. Nowa 6 o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

SPOTKANIE Z GENERAŁEM DYWIZJI WOJSKA POLSKIEGO ROMANEM POLKO

Napisz komentarz (0 Komentarzy)