Menu
A+ A A-

Robimy mapę marzeń - warsztaty w Łazach

24 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 robimy mapę marzeń w Łazach. Warsztaty poprowadzi Beata Belska-Klekowicka. Miejsce: Świetlica Integracyjna w Szkole Podstawowej w Łazach - róg Al. Krakowskiej i Łączności. Czym jest "Mapa marzeń", jak ją stworzyć dowiesz się na warsztatach. Jeśli masz marzenia, cele, czujesz, że jest to Twój czas przyjdź, a przekonasz się, że to działa.

ROBIMY MAPĘ MARZEŃ - WARSZTATY W ŁAZACH

Na warsztaty zabierz:
- nożyczki, klej,
- kolorowe czasopisma, gazety,
- zdjęcia, wycinki które chcesz na mapę nakleić,
a otrzymasz:
- dobrą energię,
- cudowne chwile w gronie równie sympatycznych osób jak Ty.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Koncert i Bal Karnawałowy z okazji Jubileuszu 10-lecia Chóru UTW OKTAWA

12 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert i bal karnawałowy z okazji Jubileuszu 10-lecia Chóru UTW OKTAWA, pod kierownictwem Magdaleny Świderek. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8. Zapraszamy!

KONCERT I BAL KARNAWAŁOWY Z OKAZJI JUBILEUSZU 10-LECIA CHÓRU UTW OKTAWA

Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku OKTAWA pod kier. Magdaleny Świderek, działający pod skrzydłami GOK Lesznowola jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Istnieje od 2007 r. Magdalena Świderek – z działalnością kulturalną związana od1961r., prowadząca chór „Oktawa” - opowiada: "W październiku 2007 roku rozpoczęłam zajęcia umuzykalniające, emisję głosu i naukę śpiewu w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Powstał w ten sposób zespół, który składał się początkowo z 8 pań, stąd nazwa OKTAWA. Wspólne zajęcia rozpoczęłyśmy od nauki kilku kolęd i pastorałek. Zachęcone uznaniem postanowiłyśmy poszerzać swój repertuar w ten sposób powstaje program „Śpiewnik polski”, nad którym wciąż pracujemy. Wiosną 2008 roku repertuar nasz powiększył się o pieśni wielkopostne, które zaprezentowałyśmy w okresie Wielkiego Postu w kościele w Nowej Iwicznej. Występ ten zaowocował zaproszeniami do wzięcia udziału w Triduum paschalnym oraz wykonaniu kilku pieśni dla dzieci i rodziców stowarzyszonych w „Dobrej Woli”. Dalsze prace zespołu związane były m.in. z przygotowaniem występu z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja (Kościół w Magdalence), a następnie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego (świetlica w Łazach). Chór OKTAWA został zaproszony do uświetnienia konferencji zorganizowanej przez Powiatowe Biuro Pracy w Piasecznie oraz kolejno w wiele ciekawych miejsc. Nadal pracujemy nad nowym repertuarem, poszerzając swoje umiejętności." Chór UTW OKTAWA ma swoją siedzibę w filii GOK Lesznowola w Magdalence (CIS) przy ul. Lipowej 28 (parter). Próby prowadzone są w poniedziałki w godz. 11.00-15.00.

CHÓR UTW OKTAWA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Linkedin w firmie - czy warto? Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

11 stycznia 2018 roku w godzinach 17:00 - 21:00 odbędzie się Lesznowolskie Spotkania Biznesowe nt.: Linkedin w firmie - czy warto? Miejsce: GOK Mysiadlo ul. Topolowa 2. Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe.

LINKEDIN W FIRMIE - CZY WARTO? LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy :"Linkedin w firmie-czy warto?" poprowadzi Monika Zwierz, prezes f.Femko. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc 502 277 529

Napisz komentarz (0 Komentarzy)