Menu
A+ A A-

WIOLONCZELA - MUZYCZNE OPOWIEŚCI I ZABAWY BABUNI W MYSIADLE

19 października 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się koncert na wiolonczeli dla maluszków pt.: Muzyczne opowieści i zabawy babuni w Klubie Rodziców. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

WIOLONCZELA - MUZYCZNE OPOWIEŚCI I ZABAWY BABUNI W MYSIADLE

Zapraszamy na kolejną edycję koncertów dla malutkich dzieci z cyklu "Muzyczne opowieści i zabawy babuni". Każdy koncert jest bajką o jakimś konkretnym instrumencie - tym razem w roli głównej wiolonczela. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rozmowy przy szarlotce - KKPP Mysiadło

11 października 2018 roku o godz. 18.30 odbędzie spotkanie pt. "Rozmowy przy szarlotce" w ramach Klubu Kobiet Panie Przodem. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Serdecznie zapraszamy.
ROZMOWY PRZY SZARLOTCE - KKPP MYSIADŁO

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 11 października 2018 roku w sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 w godz. 17-20. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK ZDJĘCIAMI I WIZERUNKIEM BUDOWAĆ KOMUNIKACJĘ Z KLIENTEM - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy: "Jak zdjęciami i wizerunkiem budować komunikację z klientem" poprowadzą Tatiana Pałucka,fotograf i Katarzyna Gruk,wizażystka z którymi porozmawiamy jak ważny jest przekaz jakie niesie ze sobą nasze zdjęcie biznesowe i zdjęcia na naszej stronie internetowej. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Napisz komentarz (0 Komentarzy)