Menu
A+ A A-

CYPHER NWiC VOL. 5. Nowa Iwiczna

20 maja 2017 roku od. godz. 11.00 (do nocy) odbędzie się CYPHER NWiC VOL. 5 w Nowej Iwicznej. Organizatorzy: NWiC i DJ Staszek pod patronatem GOK Lesznowola. Miejsce: Skatepark w Nowej Iwicznej.

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Cypher Iwiczna to cykliczne wydarzenie o charakterze hip-hopowym organizowane na skateparku w Nowej Iwicznej. Dawka każdego elementu kultury jest dostarczana przez cały dzień wypełniony jamem graffiti, pokazami tanecznymi, bitwami freestyle’owymi (Rap) oraz koncertami. Impreza organizowana jest z inicjatywy i przez młodych ludzi. Wydarzenie uzyskało nominację do prestiżowego konkursu Perły Mazowsza w edycji 2016.

@NWiC obchodzi swoją trzecią rocznicę, z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić na 5 edycje Jamu pod gołym niebem na skateparku w Nowej Iwicznej. Graffiti Jam: Przewidujemy sporo miejsca do malowania. Podzielimy się puchami i i ściankami.

Zaproszeni Writers:
- Unicats (Tempz + Ogryz42 + Nesh63)
- Emas
- Ader De Ripper %
- Ktoś'832
- Moks
- Freestyle Battle

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Jak co roku odbędą się również bitwy freestylowe, które poprowadzą Rufin MC i DJ Staszek. Przeprowadzimy szybkie eliminacje do pojedynków. Wpisowe 5 zł.

- Koncerty
Zen + Wron
- Open Mic
Wolne style jak zawsze
- Chill Zone

Przewidujemy dla was w tym roku duży namiot gwiazda, pod którym będą leżaczki, strefa czilu tudzież uchroni Was przed upałem lub ulewą.

- Skejty wpadajcie na parczek do rozgrzania się przed letnim łamaniem kostek i dobrej zabawy przy muzyce od naszych Dj's. @Hobbeat_Dj

Blezz.Ya