Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Świąteczne lampiony i świece - KKPP Mysiadło

8 listopada 2017 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem KKPP Mysiadło, którego tematem będą: świąteczne lampiony i świece (warsztaty wyjazdowe w Akademii Cztery Pory Roku w Zalesiu Dolnym ul. Batorego 10). Zapraszamy na warsztaty wyjazdowe.
ŚWIĄTECZNE LAMPIONY I ŚWIECE - KKPP MYSIADŁO


Dzięki uprzejmości właścicielki Akademii Cztery Pory Roku, mamy zorganizowane wyjazdowe warsztaty, na których będziemy robiły świece i lampiony. Zacznijcie więc zbierać listki, kwiatki, zioła, czy co Wam wpadnie do głowy, a będzie się nadawało do utworzenia własnej świecy czy lampionu. Przygotujcie się na zwrot kosztów materiałów w wysokości 6–50 zł, w zależności od wielkości dzieła, które chcecie stworzyć.

Ponadto proszę o mail lub SMS od tych Pań, które chcą mieć podwózkę (zajęcia będą w Zalesiu Dolnym) - muszę zorganizować odpowiednią ilość samochodów (nr telefonu na plakacie).

Marzenna Mailnowska
Koordynator KKPP Mysiadło