Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Nic nie musisz, czyli jak nic nie robiąc można zrobić dla siebie dużo

28 marca 2018 roku o godz. 18.30 zapraszamy do Klubu Kobiet Panie Przodem - Nic nie musisz, czyli jak nic nie robiąc można zrobić dla siebie dużo. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

NIC NIE MUSISZ, CZYLI JAK NIC NIE ROBIĄC MOŻNA ZROBIĆ DLA SIEBIE DUŻO

NIC NIE MUSISZ”, czyli jak nic nie robiąc można zrobić dla siebie dużo. Maria Bar, ambasadorka szczęścia w życiu i właścicielka Body Bar - salonu masażu z dojazdem do domu, nauczy Was domowych sposobów na relaks. Poznacie proste metody na poprawę samopoczucia i redukcję stresu. Dowiecie się jak gołymi rękami poprawić swoją odporność. Spróbujecie, jaką przyjemność daje masaż. A ponadto, posłuchacie jak pasje mogą przerodzić się w niecodzienne życie, a nie tylko w zawód, co ma odrzutowiec do zdrowia, jak Ewa Chodakowska jada po treningu i co dzieje się za kulisami programów na żywo w TVN. Zapraszamy na ciekawe, praktyczne i pozytywne spotkanie.