Kobiece Światoprzestrzenie - Ogólnopolska Wystawa Malarstwa

8 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Ogólnopolska Wystawa Malarstwa - Kobiece Światoprzestrzenie 2018. Uroczysty wernisaż zostanie uświetniony spektaklem poetyckim "Cztery pory roku" w wykonaniu Klubu Literackiego Kaliope z CKR Raszyn oraz oprawą muzyczną w wyk. młodego muzyka Jerzego Denisiewicza, który na skrzypcach zagra fragmenty "Czterech pór roku" Vivaldiego. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w Siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Organizatorem wystawy jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Wystawa objęta jest honorowym patronatem Wójta Gminy Lesznowola.

KOBIECE ŚWIATOPRZESTRZENIE - OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA GWA OKNO

Serdecznie dziękujemy malarzom za nadesłanie swych dzieł i życzymy nieustającej weny twórczej - Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola Jan Drewicz - Opiekun wystaw w GOK Lesznowola Wieczór wernisażowy zostanie uświetniony spektaklem poetyckim pt. "Cztery pory roku".