Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Koncert Latin Jazz-Salsa zespołu El Salsero w Lesznowoli

23 października 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert Latin Jazz-Salsa zespołu El Salsero. Miejsce: siedziba GOK Lesnowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6. Bilety: 20 zł dostępne w dniu koncertu. Obowiązuje zniżka na Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny i Kartę Seniora.

KONCERT LATIN JAZZ-SALSA ZESPOŁU EL SALSERO W LESZNOWOLI

Zespół El Salsero powstał w 2007 roku w San Jose, Costa Rica co jest konsekwencją szalonych pomysłów, miłości do muzyki oraz pasji do realizacji celów oraz postanowień. W październiku tego roku, zespół El Salsero przyjeżdża na drugie w swojej historii tournee do Europy. Zespół został zaproszony przez Mariusza Adamiaka, legendarnego promotora muzyki jazzowej na polskim rynku, na 60 edycję prestiżowego festiwalu Jazz Jamboree 2018. Zespół podczas 2 tygodniowego tournee po Polsce, koncertować będzie nie tylko na Mazowszu, wystąpi również w Poznaniu, Świnoujściu oraz w Jarocinie. Serdecznie zapraszamy.