Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Wietnam i Kambodża na rowerze - Anna Kobus - Klub Podróżnika Po Horyzont

5 grudnia 2018 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont - Wietnam i Kambodża na rowerze. Podczas najbliższego spotkania klubu, odbędzie się spotkanie z Anną Kobus. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wietnam i Kambodża na rowerze - Anna Kobus - Klub Podróżnika Po Horyzont

Słowo od Autorki:
"Opowiem o tym jak pasję do podróży i roweru zamienić w pracę. Jak zacisnąć zęby i ze skręconym kręgosłupem wyruszyć w podróż. Jak poruszając się na rowerze groblami pośród pól ryżowych podpatrzyć życie mieszkańców Delty Mekongu. Opowiem również o wszechogarniającej bujnej przyrodzie rodzącej nieznane mi dotychczas owoce i warzywa. Opowiem co to jest balut i jak się go przyrządza. Spróbuję przekonać do aktywnego rowerowego podróżowania, które daje możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi i ich kulturą. Zwiedzenie na rowerze największej budowli świata – Angkor Wat – to kropka nad i oraz spełnienie marzeń".