Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Wystawa malarstwa Katarzyny Mrzygłód-Czyż w Mysiadle

Do 13 lutego 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Katarzyny Mrzygłód-Czyż. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa malarstwa Katarzyny Mrzygłód-Czyż w Mysiadle

Autorka o sobie:
Urodziłam się w Warszawie w 1957 roku. Tu ukończyłam szkoły podstawową, średnią oraz Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych. Studiowałam w latach 1975- 1980 a dyplom z projektowania książki oraz innych form wydawniczych uzyskałam w pracowni profesora Janusza Stannego. Do pracowni graficznej TVP trafiłam w roku 1982 i byłam najmłodsza w grupie 20 pracujących tam plastyków. Przez 30 lat w TVP wykonałam niezliczoną ilość plansz ilustracji oraz elementów graficznych i scenograficznych do rożnych programów telewizyjnych takich jak Teleranek, Ziarno, Czar Par i wielu innych. Tylko ja dotrwałam do 2012 roku kiedy Pracownia została zlikwidowana, a co za tym idzie zostałam zwolniona z pracy. W związku z tym postanowiłam opuścić stolicę i wyprowadzić się bliżej natury – w 2012 roku zamieszkałam w Nowej Iwicznej – mam tu dom, mały ogródek, męża, kota, psa i wiele wolnego czasu – zaczęłam więc rysować to co lubię. Po latach przerwy wróciłam też do malowania na płótnie i takie oto są tego efekty.
Katarzyna Mrzygłód-Czyż