Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project w Starej Iwicznej

26 lutego 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project. Bilety w przedsprzedaży 20 zł/os., w dniu koncertu 30 zł. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project w Starej Iwicznej

Gniewomir Tomczyk / Project  - brzmienie projektu oscyluje pomiędzy jazz'em a elekotroniką. Zespoł wykonuje rozbudowane, progresywne kompozycje zahaczające o takie gatunki muzyczne jak: jazz, avant-jazz, drum’n’bass, dub czy ambinet. Podczas koncertów nie brakuje melodyjnych, spokojnie sączących się jazzowych fraz, wyrazistego neo - soulowego wokalu czy mocnych, elektronicznych beat'ów. Występy na żywo to spójny kolaż utworów zawartych na debiutanckiej płycie Gniewomira pt. Event Horizon oraz nowych kompozycji zapowiadających trzeci krążek - Pieces of My Journey. Artysta obecnie wydał swój najnowszy drugi album "live" pt. Quality Jazz Live.

Skład zespołu: Gniewomir Tomczyk – drums / samples, MIN t – vocal / rap / synth bass, Maciej Kądziela – sax, Zdzisław Kalinowski – keys.