Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

2 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w wykonaniu Alexandra Martineza. Na koncert zaprasza Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: sala sportowa w SP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 2. Serdecznie zapraszamy.

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

Alexander (Alex) Martinez - tancerz, piosenkarz i imitator. Znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy. Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu "Mam Talent". Wystąpił na Koncercie Inauguracyjnym Europejskiego Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy. Śpiewał również wielokrotnie z Orkiestrą OBLIGATO m. in. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum - Krakowie i wiele innych. W najbliższym czasie wypromuje się jego premierowa płyta "It's Impossible", którą sam napisał i do której komponował wszystkie piosenki.
Źródło: http://alexandermartinez.pl/