Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Lesznowolskie Lato Półkolonie w GOK Lesznowola - sierpień 2015

Półkolonie odbędą się w filiach GOK Lesznowola w Mysiadle i Nowej Iwicznej w dniach 3-21 sierpnia 2015 roku w godz. 8.00 - 17.00. Koszt 80 zł. za tydzień od dziecka. Zapisy wyłącznie w Biurze GOK Lesznowola w Starej Iwicznej już od najbliższego poniedziałku. Zapraszamy.

Lesznowolskie Lato Półkolonie w GOK Lesznowola - sierpień 2015

Prosimy o zapisywanie dzieci osobiście, gdyż przy zapisach konieczne jest podpisanie przez opiekuna prawnego dziecka niezbędnych oświadczeń dot. Państwa dzieci. Przy zapisach pobierana będzie opłata w wys. 80 zł./ tydzień od dziecka. Każdego dnia dziecko otrzyma bułeczkę i soczek, lecz ze względu na długi czas, jaki Państwa dziecko spędzi z nami, to prosimy o przygotowanie dodatkowej kanapeczki lub dwóch w zależności od potrzeb danego dziecka. Planujemy dla Państwa dzieci mnóstwo ciekawych zajęć, warsztatów i zabaw kulturalnych, artystycznych i ruchowych, a także spacery i wyjścia na place zabaw. Raz w tygodniu zabierzemy dzieci na wycieczkę wyjazdową. Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona. Programy zajęć podczas półkolonii w świetlicach GOK Lesznowola w Mysiadle i Nowej Iwicznej. Zapraszamy na Lesznowolskie Lato Półkolonie w GOK Lesznowola.