Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Reklama

Portal powiat-piaseczynski.info to największy serwis informacyjny dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego obejmującego gminy: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Góra Kalwaria, Prażmów oraz Tarczyn.

Reklama w serwisie powiat-piaseczynski.info to najszybsza i najtańsza forma rozreklamowania Państwa działalności. Ogłoszenia jesteśmy w stanie wyemitować w kilkanaście minut od złożonego zlecenia, a koszt dotarcia do pojedynczego klienta jest na ogół niższy niż w przypadku prasy, ulotek czy konferencji. Jeśli chcą Państwo poinformować o swoich usługach, nowościach w Państwa firmie czy promocjach to nasz portal jest idealnym miejscem aby dotrzeć do nowych odbiorców.

Oprócz reklamy bannerowej możemy zaoferować reklamę poprzez artykuł sponsorowany utrzymujący się na TOPIE w ciągle widocznym dla odwiedzających portal miejscu.

W przypadku dłużej kampanii reklamowej lub skorzystania z kilku opcji reklamy ceny ustalane są indywidualnie. Wysokość  rabatu ustalana jest w zależności od ilości form promocyjnych oraz od długości trwania kampanii reklamowej.


Zapraszam do współpracy.
tel. 669 438 437
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik reklam: POBIERZ
Rozkład reklam: POBIERZ

Regulamin: POBIERZ

Napisz komentarz (0 Komentarzy)