Pisanki i Fabergé - czyli o jajkach na Wielkanoc w Piasecznie

Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza dzieci na warsztaty Sztuczki ze sztuką – Pisanki i Fabergé, które odbędą się 1 kwietnia 2017 roku o godz. 11:00. Święta to magiczny okres. Gotujemy, przygotowujemy i dekorujemy. Jednak Wielkanoc to też tradycje, obrzędy i opowieści. My to wszystko podczas zajęć sprawdzimy! A i najważniejsze – odpowiemy na pytanie czym się różni pisanka od jajka Fabergé! Sami staniemy się prawdziwymi artystami!

PISANKI I FABERGÉ - CZYLI O JAJKACH NA WIELKANOC

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat, a odbędą się w Muzeum Regionalnym przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Wstęp na zajęcia w cenie 10 zł/os. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 22 737 23 99