Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Jubileuszowe spotkanie Klubu Kobiet Kreatywnych w Piasecznie

25 kwietnia o godz. 18:00 w Przystanku Kultura odbędzie się jubileuszowe spotkanie, przypadające w 5. rocznicę powstania Klubu Kobiet Kreatywnych (dawniej Klub Klasy Kobiet).

JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU KOBIET KREATYWNYCH W PIASECZNIE

Spotkanie to zainauguruje również powstanie Fundacji „Przestrzeń Rozwoju Kobiet”, której misją jest szeroko rozumiany rozwój i edukacja kobiet, na każdym etapie ich życia i w każdym obszarze.

Klub Kobiet Kreatywnych jest sztandarowym projektem fundacji. Jest on skierowany do wszystkich kobiet, bez względu na wiek. – W Klubie stwarzamy możliwość spotkań z ciekawymi kobietami, pomagamy rozwijać zainteresowania i uczyć się nowych rzeczy, dajemy możliwość uczestnictwa w warsztatach rozwojowych oraz ciekawych prezentacjach, a także spędzamy wspólnie czas z innymi, wspaniałymi kobietami – tłumaczy Magdalena Knitter, prezeska fundacji.

Klub jest przyjaznym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń, jak też rozwoju osobistego i inwestowania w siebie. Klub ma charakter otwarty i zrzesza kobiety chętne do poznawania innych kobiet, zdobywania nowych umiejętności, poszerzania zasobu wiedzy, słowem – potrzebujących ciągłego rozwoju, a także azylu od codziennej gonitwy.

– W Klubie odbywają się liczne spotkania, inicjowane również przez uczestniczki, w których promujemy szeroko rozumianą kobiecość, zdrowy tryb życia, sztukę relaksacji, aktywne uczestnictwo w kulturze, profilaktykę zdrowotną oraz prezentujemy własne zainteresowania i pasje. Zajmujemy się również po prostu „babskimi” sprawami, czyli wszystkim, co nas interesuje. Jednakże najważniejszą rolą Klubu jest integracja, rozwój i edukacja oraz zrzeszanie kobiet wokół spraw dla nich istotnych – dodaje Magdalena Knitter.

Spotykania Klubu odbywają się 2 razy w miesiącu w co drugi wtorek w Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9.