1. Piaseczyńskie Dyktando które odczyta Krystyna Czubówna

28 maja 2017 roku odbędzie się 1. Piaseczyńskie Dyktando, które odczyta znana lektorka i dziennikarka Krystyna Czubówna. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2017 r. W dyktandzie mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Piaseczno. Zaplanowano dwie kategorie wiekowe: osoby do lat 18 rozpoczną pisanie o godz. 11.00 a starsi o godz. 12.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie. Udział jest bezpłatny a liczba uczestników ograniczona.

1. PIASECZYŃSKIE DYKTANDO KTÓRE ODCZYTA KRYSTYNA CZUBÓWNA

Zgłoszenia udziału w dyktandzie można dokonać wypełniając internetowy formularz rejestracyjny (dostępny też na stronie miejskiej biblioteki www.biblioteka-piaseczno.pl) lub dostarczając wypełniony formularz rejestracyjny (plik .pdf) do recepcji Przystanku Kultura w Piasecznie przy Pl. Piłsudskiego 9.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Piaseczno oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno. Partnerem jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno.

DO POBRANIA: Regulamin I Piaseczyńskiego Dyktanda