Soundcheck - Rynek Muzyczny

2 czerwca 2017 roku o godz. 19:30 odbędzie się koncert w ramach Rynku Muzycznego, w wykonaniu uczestników Edukacji Muzycznej CK Soundcheck. Miejsce: scena Plac Piłsudskiego.

SOUNDCHECK - RYNEK MUZYCZNY

Podczas koncertu usłyszymy między innymi autorskie aranżacje i utwory skomponowane przez Andrzeja Delę w wykonaniu zespołów CK DRUMS, CK DRUMBIT oraz dwóch formacji perkusyjnych. Będziemy mieli możliwość usłyszeć również wokalistów pracujących pod kierunkiem Małgorzaty Duk-Nowosad i Barbary Żarnowieckiej oraz zespół ROYAL BUSKERS nad którym opiekę artystyczną sprawuje Piotr Maciak

Rynek Muzyczny to cykl letnich, piątkowych koncertów na piaseczyńskim Rynku (Plac Piłsudskiego). W tym roku na scenie plenerowej w centrum miasta zagrają zarówno artyści piaseczyńskiej sceny muzycznej jak i Ci już uznani na scenie ogólnopolskiej. 30 czerwca natomiast wystąpią artyści zza naszej wschodniej granicy – ukraiński Joryj Kłoc.