Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Retrospekcja w Zalesiu Górnym

20-22 października 2017 roku w Klub Kultury w Zalesiu Górnym odbędzie się Retrospekcja. To impreza, która ma na celu przybliżyć młodym ludziom sprzęt, który potocznie nazywany jest retro. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3. Cena za bilet wedle uznania. W imieniu organizatorów zapraszamy na Retrospekcję do Zalesia Górnego.

RETROSPEKCJA W ZALESIU GÓRNYM

Retrospekcja - podczas wydarzenia organizatorzy chcą pokazać w co zagrywały się starsze pokolenia. Jak sie je obsługuje, jak wyglądał przebieg pisania programów w basicu itp. Dlatego też udało Nam sie zaprosić Apple Muzeum, które to przedstawi część swoich zbiorów, jak również pasjonata który współpracuje z Muzeum Amigi. Jako dodatkowa atrakcja zapraszamy na gry planszowe, gdzie będzie można pograć w najsłynniejsze tytuły. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału, ponieważ chcą zorganizować konkursy z nagrodami. Żeby goście nie chodzili głodni, to będą przepyszne burgery prosto od Food Truck Piaseczno.