Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Złotokłos z nutką historii - historia biblioteki w Złotokłosie

26 października 2017 roku o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie historyczne Złotokłos z nutką historii, podczas którego Piotr Prawucki przybliży historię biblioteki w Złotokłosie. Miejsce: Filia Złotokłos Biblioteka Piaseczno (budynek OSP przy ul. 3-go Maja 30, Złotokłos).

ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII - HISTORIA BIBLIOTEKI W ZŁOTOKŁOSIE

W związku z 70-leciem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Piasecznie. Postanowiliśmy by pierwsze czwartkowe spotkanie poświęcić historii tej instytucji u nas w Złotokłosie. Byśmy wspólnie mogli się dowiedzieć od kiedy istniała i czy był to napewno rok 1955? ;) Gdzie przez te lata się znajdowała, kto z naszych sąsiadów w niej pracował oraz czy znajdowała się tylko w Złotokłosie. Jakie zadanie pełniła przez te lata? Z kim współpracowała? Zapraszam i do zobaczenia w naszej bibliotece w Złotokłosie przy 3-ego maja 30. - Piotr Prawucki