Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Konkurs fotograficzny Ja i Moje Zwierzę oraz warsztaty fotograficzne w Zalesiu Górnym

Klub Kultury w Zalesiu Górnym zachęca do udziału w konkursie fotograficznym pt.: "Ja i Moje Zwierzę" oraz w warsztatach fotograficznych w Zalesiu Górnym nt.: "Co trzeba wiedzieć, żeby zrobić dobre zdjęcie". Szczegóły na plakacie oraz w dalszczej części wiadomości:

KONKURS FOTOGRAFICZNY JA I MOJE ZWIERZĘ ORAZ WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W ZALESIU GÓRNYM

KONKURS FOTO - JA I MOJE ZWIERZĘ: zrób sobie zdjęcie z przyjacielem, ukochanym zwierzęciem! Konkurs trwa do 25 marca 2018 roku. Konkurs jest dla wszystkich - bez ograniczeń wiekowych! Pokażcie na zdjęciu siebie oraz swojego psa, kota, żółwia, chomika, rybkę, papugę i innych zwierzęcych przyjaciół! Pokażcie co lubicie razem robić, jaka więź Was łączy. Zróbcie sobie z Nią lub Nim fotografię (w typie selfie) lub poproście kogoś aby Was sfotografował i wyślijcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone - w puli nagród znajdzie się coś i dla młodszych oraz dla starszych. Najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane w kwietniu na pokonkursowej wystawie w klubie.

WARSZTATY FOTO - Co trzeba wiedzieć, żeby zrobić dobre zdjęcie: towarzyszyć konkursowi będą warsztaty fotograficzne, które odbędą się 10 marca 2018 roku w godz.16.00-18.00 w Klubie Kultury ul. Białej Brzozy 3, Zalesie Górne. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel.517128311