Drugie Piaseczyńskie Dyktando

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Nie straszne ci przecinki i kropki? Uważasz, że radzisz sobie ze słowami typu gżegżółka i hoży? Zgłoś się do drugiej edycji Piaseczyńskiego Dyktanda! Dyktando odbędzie się 19 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Piasecznie przy ul. Świętojańskiej 18. Wystartować można w jednej z dwóch kategorii wiekowych: poziom żółwia (do 18 lat) i poziom gżegżółki (powyżej 18 lat). Lektorem tegorocznej edycji będzie Paweł Królikowski. Nie trać czasu i zapisz się na II piaseczyńskie dyktando!

DRUGIE PIASECZYŃSKIE DYKTANDO

Organizatorem dyktanda jest Gmina Piaseczno i Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno. Partnerami wydarzenia są Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno i Piaseczyńska Rada Seniorów. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, zgłoszenia do 11 maja.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Nie straszne ci przecinki i kropki? Uważasz, że radzisz sobie ze słowami typu gżegżółka i hoży? Zgłoś się do drugiej edycji Piaseczyńskiego Dyktanda: goo.gl/forms/sB0JkgB2nxuRIHbT2 Regulamin dostępny na stronie: www.biblioteka-piaseczno.pl

Zapraszamy na drugą edycję piaseczyńskiego dyktanda i zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do obejrzenia filmu z pierwszej edycji dyktanda: