Noc Bibliotek w gminie Piaseczno

W piątkowy wieczór 8 czerwca 2018 roku w piaseczyńskich bibliotekach czeka na czytelników moc atrakcji. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkania, gry i zabawy z okazji ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. 8 czerwca nasze placówki w Józefosławiu, Głoskowie i Zalesiu Górnym przygotowują dla was noc pełną rozrywki!

NOC BIBLIOTEK W GMINIE PIASECZNO

Filia w Józefosławiu (ul. Urocza 14):
18.00-19.30 – spotkanie dla dzieci 6-10 lat: ,,Wombat Maksymilian – podróże i przygody!”. Spotkanie multimedialne dla młodych podróżników i odkrywców!
20.00-21.30 – spotkanie dla dzieci 11-14 lat:Spotkanie naukowe z Detektywami na kółkach i Nikolą Teslą oraz książką „Skrzynia Władcy Piorunów”! Tajemnice, zagadki, łamanie szyfrów i przygody z nauką.
Podczas spotkania możliwość zakupu książek autora w cenie 25-30 zł.
Zapisy na Noc osobiście w bibliotece, telefonicznie 22 390 58 87 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOC BIBLIOTEK W GMINIE PIASECZNO

Filia w Zalesiu Górnym (ul. Białej Brzozy 3):
17.00 – spotkanie z Danielem Muniowskim ,,Jedzenie w cyklu Harry Potter” – wstęp wolny!
18.30 – wspólne czytanie ,,Czytamy z Rodzinami” pod kierunkiem Magdy Olszewskiej – wstęp wolny!
21.00 – biblioteczny escaperoom ,,Harry Potter od kuchni” – zapisy: w bibliotece, tel. 22 756 52 24, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekty realizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

NOC BIBLIOTEK W GMINIE PIASECZNO

Filia w Głoskowie (ul. Parkowa 8):
18.15 – spotkanie z autorem książek Jarosławem Kaczmarkiem
19.30 – słodki poczęstunek dla każdego uczestnika wydarzenia
20.00 – kalambury, czyli zgadnij hasło!
21.00 – film niespodzianka
Zapisy: tel. (22) 390-58-27.