Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn

19 października 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert duetu wokalno-instrumentalnego Ojciec i Syn. Miejsce: Kultura Cafe Fryderyk przy placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy do posłuchania Ojca i Syna – muzyki pokoleń dwóch…

KONCERT DUETU WOKALNO-INSTRUMENTALNEGO OJCIEC I SYN

Ojciec i Syn to duet stosunkowo młody. Działają wspólnie zaledwie od 35 lat, ale przez ten czas zdążyli już trochę pograć. Publiczności oferują głównie kameralne wersje piosenek z naszych ulubionych lat 60. i 70., choć nie unikają również muzyki bardziej współczesnej, a czasem nawet i klasyków z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. W repertuarze duetu znajdują się światowe przeboje takich artystów jak choćby The Beatles, The Beach Boys czy Queen, ale cenią też naszych rodzimych wykonawców – zespoły Skaldowie, Czerwone Gitary, Marka Grechutę czy Czesława Niemena. Osobne grają twórczość Grzegorza Turnaua – artysty, którego muzykę darzą szczególną atencją. W zanadrzu mają jednak i piosenki autorskie, które równie chętnie wykonują na żywo.