Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Szkoła Tańca Piaseczno - nowe kursy tańca w Piasecznie

Szkoła Tańca w Piasecznie Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego, zaprasza zainteresowane osoby, na kursy tańca: KURS dla NARZECZONYCH oraz NOWY KURS dla POCZ¡TKUJ¡CYCH. Kurs dla Narzeczowych rozpoczyna się od 7 stycznia 2008 roku, natomiast Kurs dla Początkujących rozpocznie się 16 stycznia 2008 roku.

KURS TAńCA DLA NARZECZONYCH: czy pomyśleliście już o weselu i że trzeba będzie na nim zatańczyć? Zwyczaj każe, aby Młoda Para rozpoczęła zabawę walcem. Oczy wszystkich gości w tym dniu będą zwrócone właśnie na Was, czy dacie sobie radę? Pamiętajcie też, że Młodzi muszą obtańczyć całą rodzinę i innych gości. Jeżeli nie umiecie jeszcze tańczyć, to najwyższa pora spróbować. Szkoła Tańca Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego w Piasecznie serdecznie zaprasza na specjalny Kurs Tańca dla Narzeczonych. Nauczycie się tu nie tylko jak zatańczyć ten pierwszy taniec, ale też jak dać sobie radę i przetrwać tę noc miło na parkiecie. Taniec wcale nie jest trudny, a umiejętności zdobyte na kursie pozwolą Wam cieszyć się tańcem nie tylko tej nocy, lecz także wykorzystać te umiejętności w życiu na imprezach, balach, sylwestrach itp. Początek Kursu Tańca dla Narzeczonych: 7 stycznia 2008 roku.

KURS TAńCA DLA POCZ¡TKUJ¡CYCH: zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1,5 h w godzinach wieczornych (od 19:00 do 20:30). Podstawowy kurs tańca trwa 4 miesiące, po tym okresie jest możliwość kontynuacji grupy bądź przejścia do grupy średnio - zaawansowanej, gdzie poznają Państwo pozostałe tańce towarzyskie i urozmaicą dotychczas poznane. Podstawowy kurs tańca obejmuje tańce użytkowe, czyli te, które są najbardziej popularne i najczęściej przydają się w życiu, tańczone do najpopularniejszej muzyki na różnych imprezach, m.in. na zabawach, balach, weselach. Program kursu dla początkujących obejmuje: tańce dyskotekowe: disco samba, disco swing oraz rock'n'roll, tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, oraz tańce latynoamerykańskie: cha-cha-cha, salsa, jive, rumba, samba. Początek Kursu Tańca dla Początkujących: 16 stycznia 2008 roku.

Osoby zainteresowane kursem tańca w Szkole Tańca Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego w Piasecznie, mogą zapisać się telefonicznie: (022) 374-41-59 oraz Małgorzata Kulczyk 0501121576 oraz Arkadiusz Nowakowski 0515074190, mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Więcej informacji o Szkole Tańca i oferowanych przez nich kursach, możecie przeczytać na stronie: www.szkolatanca.com (współpracują z nami). Chcesz nauczyć się tańczyć? Skorzystaj z oferty Szkoły Tańca w Piasecznie.