Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Restauracja SPHINX w Piasecznie zamiast kolejnych bloków

Czy Piaseczno musi być miejscem, w którym powstają tylko i wyłącznie kolejne bloki? Może wśród osób, które czytają nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego znajdzie się inwestor, który zamiast kolejnego bloku zbuduje w Piasecznie Restaurację SPHINX? Myślę, że wielu mieszkańców Piaseczna byłaby zainteresowana taką restauracją.

Na stronie firmy Sfinks Polska www.sphinx.pl jest informacja o franczyzy. W naszej okolicy nie ma jeszcze Restauracji SPHINX, a może właśnie Ty chciałbyś ją otworzyć i działać pod znaną i sprawdzoną marką, posiadasz odpowiedni kapitał i masz wybraną lokalizację, to Sfinks Polska oferuje franczyzę. Franczyzobiorca korzysta z know-how, sprawdzonych standardów oraz wieloletniego doświadczenia sieci restauracji SPHINX, działając na rynku jako niezależny przedsiębiorca. Dzięki tej współpracy obniża ryzyko związane z podjęciem nowej działalności gospodarczej i zwiększa swoją rozpoznawalność wśród Klientów i kontrahentów.

Restauracje Sphinx to synonim dobrego i zdrowego jedzenia, dużych porcji, niskich cen, charakterystycznego wystroju, profesjonalnej obsługi oraz miłej, nie zobowiązującej atmosfery, do której każdy chce powracać. SPHINX to gwarancja pysznych i przede wszystkim zdrowych, w odróżnieniu od popularnych fast-food'ów, potraw. To pewność potraw przygotowywanych na miejscu, indywidualnie dla każdego klienta z wykorzystaniem świeżych składników, bez konserwantów, z dodatkiem unikalnych ziół nadających im wyjątkowy smak.

Restauracje SPHINX w pobliskiej Warszawie są bardzo popularne i lubiane. Myślę, że wielu mieszkańców ucieszyłoby się, gdyby w Piasecznie powstałaby taka restauracja. Mam nadzieję, że się nie mylę i że może dzięki tej informacji znajdzie się osoba, która zainteresuje się tym tematem?