Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Spektakl Babcia i wnuczek, czyli noc cudów - Wtorek Teatralny w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl zatytułowany BABCIA I WNUCZEK, CZYLI NOC CUDÓW. Teatralny wtorek odbędzie się 27 maja 2014 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 15 zł. Zapraszam na Wtorek Teatralny.

SPEKTAKL BABCIA I WNUCZEK, CZYLI NOC CUDÓW - WTOREK TEATRALNY W PIASECZNIE


Babcia i wnuczek, czyli noc cudów Autor: Konstanty Ildefons Gałczyński. Czas trwania: nie dłużej niż 1 h. Prawdopodobnie 50 min. Fragment tytułem wstępu do fabuły: "Express Wieczorny. Dodatek nadzwyczajny". Cud w leśniczówce . Korspondent "American Press" John Rutaba donosi, że w opuszczonej leśniczówce nad Jeziorem Nidzkim pojawił się dzik z głową Batorego. Miejscowa ludność od trzech dni koczuje przed leśniczówką w prowizorycznych szałasach, znosząc dzikowi ofiary w postaci sera, jajek i suszonych grzybów. Stanisław Olejniczak, miejscowy grabarz, w stanie metafizycznego uniesienia zeskoczył z miejscowej dzwonnicy, nie ponosząc żadnych obrażeń cielesnych, a w dodatku odzyskując słuch i powonienie oraz zaprzestając raz na zawsze gry w "oko"...