Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Pan Soczewka rusza w podróż - bezpłatny spektakl dla dzieci w Auchan Piaseczno

Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą maluchy podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego, które w najbliższą niedzielę odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki - filmowca i niestrudzonego podróżnika, który zaprosi wszystkich widzów do wspólnej teatralnej zabawy.

Przygody Pana Soczewki w Auchan Piaseczno

Będzie to już czwarte spotkanie w ramach cyklu „Wakacje z bajkami” skierowanego do dzieci, które spędzają swój letni wypoczynek w mieście. Tym razem mali widzowie, którzy 17 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w piaseczyńskiej galerii handlowej, wyruszą wspólnie z bohaterem spektaklu w pełną przygód wyprawę i będą mogli się wcielić w bajkowe postaci.

Jako bohaterowie przedstawienia, maluchy wraz z Panem Soczewką odwiedzą takie miejsca jak dno oceanu, Księżyc czy tropikalne lasy. Dzięki tej wyprawie mali widzowie przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość i chęć realizowania najskrytszych marzeń.

W świat przygód i niezapomnianych przeżyć wprowadzi uczestników spektaklu wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. W programie niedzielnego spotkania teatralnego znajdują się również porywające do tańca piosenki oraz konkursy dla uczestników.

Przygody Pana Soczewki w Auchan Piaseczno

Spektakl pt. „Przygody Pana Soczewki” odbędzie się w niedzielę 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Justyna Kolczyńska