Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Alex Carlin zagra koncert w barze Mykwa Piaseczno

Bar Mykwa serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert Alexa Carlin, który odbędzie się w najbliższą sobotę 23 sierpnia 2014 roku o godz. 20.30 Podczas koncertu wystąpi ALEX CARLIN, czyli posiadacz rekordu Guinnessa za najdłuższy koncert solowy na świecie (32 h). Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam na koncert Alexa Carlin w Piasecznie.

6872-alex-carlin-zagra-koncert-w-barze-mykwa-piaseczno

ALEX CARLIN to gitarzysta, wokalista, pianista i perkusista urodzony w Nowym Yorku, działający przez długi czas w Kalifornii a od 6 lat mieszkający w Krakowie. Muzyk o wielu wcieleniach, aktywny nieprzerwanie od połowy lat ’70, gdzie współpracował min. z THE RUBINOOS, był współautorem ich przeboju Rock’n’roll Is Dead (And We Don’t Care). Od 1999 gitarzysta i wokalista punkowego RUT HOST, z którym zwiedził z koncertami USA, całą Europę, a także Syberię i większą cześć Rosji. Zespół jest cały czas aktywny i co roku odbywa kilkutygodniową trasę koncertową po starym kontynencie.


Z repertuarem RUT HOST występuje też projekt pod nazwą THE HENCHMEN, który wraz z Alexem na potrzeby polskiej sceny tworzą muzycy krakowskiego zespołu TRIPIS. Poza działalnością zespołową Alex występuje też solowo, grając własne kompozycje, które wzbogaca też rockowymi i punkowymi klasykami. Artysta o niewyczerpanej energii, żywa szafa grająca oto jak można w skrócie scharakteryzować tego nieszablonowego muzyka i ciekawego człowieka. Więcej informacji na stronie Alexa Carlin: www.alexrok.com