Menu
A+ A A-

Hiszpania taka moja esta España mía w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego

Kolonia artystyczna w Zalesiu Dolnym (Dębowa 3) zaprasza na koncert pn.: Hiszpania taka moja esta España mía, w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego. Koncert odbędzie się 23 listopada 2014 roku o godz. 17.00. W programie: koncert pieśni hiszpańskich w połączeniu z pokazem multimedialnym, poczęstunek w postaci wina i tradycyjnych przystawek hiszpańskich. Wstęp 60 zł. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc poprzez wpłatę na konto Kolonii Artystycznej Raiffeisen Bank 57 1750 0009 0000 0000 2103 8563. Proszę o potwierdzenie rezerwacji na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 602 20 20 20

Hiszpania taka moja esta España mía w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego

Carmen Azúar - studiowała nauki humanistyczne i aktorstwo w Madrycie. W latach 90. przyjechała do Warszawy na staż, który zrealizowała w Akademii Teatralnej. Obecnie wykłada na UW. Jednak muzyka i teatr to nadal 2 największe pasje, nieustannie jej towarzyszą, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Tomasz Kaszubowski - muzyk gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie, pedagog i aranżer, wielokrotnie nagradzany w prestiżowych konkursach gitarowych. Występuje jako solista oraz wspólnie z innymi artystami prezentując szeroki wachlarz stylów (od klasyki po muzykę hiszpańską i latynoamerykańską). Jego intensywna działalność artystyczna zaowocowała nagraniem dwóch albumów – „Los Navarros” i „Aires Latinos”.

Program koncertu:
”EL VAGABUNDO”, Chucho Navarro
”MARÍA LA PORTUGUESA”, Carlos Cano
”VIVA SEVILLA”, Trad., arreglos: Federico García Lorca
“ALTA Y DELGADA”, Trad.
“HABANERAS DE CÁDIZ”, Carlos Cano
INSTRUMENTALNA MUZYKA GITAROWA, w wykonaniu Tomasza Kaszubowskiego
”LA NOCHE”, Carmen Azúar, arreglos: Tomasz Kaszubowski
“AL JARDÍN DE LA REPÚBLICA” , Carmona R.V.
“AQUELLAS PEQUEÑAS COSAS“, Joan Manuel Serrat
“TU NOMBRE ME SABE A YERBA“,
Joan Manuel Serrat
“QUIERO ABRAZARTE TANTO“, Víctor Manuel
“CANTA CHARANGO“, Juan Carlos
“MUÑEQUITA LINDA”, María Grever
“SON DE LA LOMA”, Trad