Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

KONTAKT #9 Tupilak i White Higway zagrają koncert w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: TUPILAK i WHITE HIGWAY. Koncert odbędzie się 23 stycznia 2015 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na koncert Kontakt!

KONTAKT #9 Tupilak i White Higway zagrają koncert w Piasecznie

Tupilak jest pośrednikiem między światem żywych i umarłych, łączy to, co świadome, z tym, co nieświadome. Jest pomocnikiem i towarzyszem w drodze ku egzuberencji. Obdarowany mocą przodków jest przez nas wysyłany w podróż aby przywrócić ducha epoki, którego brak powoduje dysharmonię. Robert Morganti - bas, voc. Magda Przychodzka - voc. Artur Iwanowski - git. Piotr Hrycyk - drums, voc. Ewa Jabłońska - violin. Damiango Zieliński -instrumenty perkusyjne. De Zett – za pomocą technik wizualnych, zarówno analogowych jak i cyfrowych, tworzy wspaniałe obrazy a wręcz świetlne światy... Sam przygotowuje materiały używane podczas projekcji. Jest w stanie za pomocą wygenerowanego obrazu zmienić otaczającą rzeczywistość, przenosząc widza w dowolne miejsce, ograniczone jedynie ramami wyobraźni... Tworzy video-klipy do muzyki, buduje świetlne scenografie, realizuje także indywidualne wizje artystyczne i zlecenia komercyjne. Współpracuje z wieloma klubami i instytucjami kultury i sztuki, artystami i zespołami. Lista zadowolonych odbiorców jest baaaardzo długa, mając na względzie fakt, iż De ZETT „świeci” już od kilkunastu lat! Muzyka: psycho - punk rock połączony z alternatywą.

White Higway hard-rockowy zespół powstały w lutym 2013 roku. W ich muzyce słychać wpływy największych rockowych kapel lat ’80 i ‘90 . Muzycy nie bali się także pójść z duchem czasu i nadać materiałowi współczesnego brzmienia. Członkowie zespołu mają już za sobą sporo doświadczenia, zarówno scenicznego jak i studyjnego. Muzyka zespołu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i ma na celu przekazanie jak najwięcej pozytywnej, rock'n'roll'owej energii! Mocne riffy gitarowe w połączeniu z mocnym, charyzmatycznym wokalem i energetyczną sekcją wprowadzą Was w świat dobrych hard-rockowych brzmień z czasów ich największej świetności! Formacja ma na swoim koncie pierwszą płytę wydaną własnym sumptem. Jest to 30 minutowa EP-ka z sześcioma utworami.