Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Co w brzuchu piszczy, czyli... ratunku dzidziuś - Bajkowa Niedziela

8 lutego 2015 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr KUFFER i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

Co w brzuchu piszczy, czyli... ratunku dzidziuś - Bajkowa Niedziela

Teatr KUFFER - "Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś" Był raz sobie mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat - czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie, kabaretowo i z morałem.