Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

TERAZ I TU oraz Łap!Punka podczas koncertu KONTAKT #11 w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: TERAZ I TU oraz Łap!Punka. Koncert odbędzie się 13 marca 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Celem projektu KONTAKT jest promowanie lokalnej twórczości - na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności.

TERAZ I TU oraz Łap!Punka podczas koncertu KONTAKT #11 w Piasecznie

TERAZ I TU - zespół powstał w wyniku długoletniej znajomości oraz wspólnych zainteresowań muzycznych czwórki ludzi związanych od lat z muzyczną sceną niezależną Konstancina i okolic ( W latach 80-90’ zespoły: Dzieci w Szoku, Fuck Duck, Czarna Mańka, Muchos Gracias, Hack&Frytke). Skład: Fred - perkusja, Pyrek - gitara, chórki, Gacy - bas i Wieloch- gitara, śpiew. W 2010 roku wspólne pragnienie tworzenia muzyki i wyrażania ekspresji za pomocą instrumentów, głównie dzięki inicjatywie Freda zaowocowało rozpoczęciem prób i okrzepnięciem składu zespołu który obrał nazwę Teraz i Tu - wynikającą głównie z faktu, że wspólne granie ma mieć charakter realizacji własnych zainteresowań oraz spontanicznych spotkań grupy starych znajomych. Ta formuła odpowiada każdemu z nas gdyż jest bardzo nie zobowiązująca i zgodna z rytmem oraz obowiązkami naszego obecnego życia. Spotykamy się by pograć właśnie „tu i teraz” czyli zawsze gdy mamy ochotę i możliwość. Naszą muzykę osadzamy w nurcie post punkowym. Jednakże nie stronimy od inspiracji reaggowych, metalowych, hard core-owych czy nowo falowych. Co gra w duszy to też na gryfie. W dorobku zespołu jest około 15 własnych kompozycji oraz jedna piosenka z zapożyczonym tekstem. Próby odbywają się systematycznie raz w tygodniu w Mystic Studio u „Dzikiego” w Warszawie.” Więcej informacji na temat zespołu TERAZ I TU znajdziecie na www.facebook.com/terazitu

TERAZ I TU oraz Łap!Punka podczas koncertu KONTAKT #11 w Piasecznie

Łap!Punka "Korzenie pochodzącego z Piaseczna i Warszawy zespołu ŁAP!PUNKA sięgają lat 80. ub. wieku, czyli okresu największej aktywności i rozkwitu krajowej sceny punk. W tamtym czasie zespołowi udało się zaistnieć lokalnie kilkakrotnie zmieniając nazwy i borykając się z jednej strony ze zmianami składu, a z drugiej z tragicznymi przeciwnościami losu, jaką niewątpliwie była śmierć pierwszego wokalisty grupy. W składzie z nowym frontmanem zespół przyjął nazwę SNAP! kontynuując swoją działalność. Dwie dekady później zespół przywrócił do życia jego wokalista i samozwańczy lider „Kisiel”, który zmobilizował pierwotny skład do pierwszych prób. Z czasem granie starego materiału przestało satysfakcjonować muzyków i pojawiły się pomysły na kolejne numery. W trakcie prac nad materiałem, "Kisiel" przyniósł pomysł na nazwę dla zespołu, gdyż poprzednią podebrał im niestety niemiecki duet dancefloorowy. Od tej chwili projekt nazywa się ŁAP!PUNKA."