Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Spektakl Słowik w wykonaniu aktorów z Centrum Kultury Piaseczno

Serdecznie zapraszamy na spektakl Słowik, który odbędzie się w Okęckiej Sali Widowiskowej, ul. 1 Sierpnia 36A. W reżyserowanym przez Ewę Kłujszo przedstawieniu biorą udział aktorzy związani z teatrami działającymi w Centrum Kultury w Piasecznie. Wstęp wolny.

Spektakl Słowik w wykonaniu aktorów z Centrum Kultury Piaseczno

Obsada: CESARZ: STANISŁAW MAŁKOWSKI MARSZAŁEK: KAMIL SKROŃSKI POMYWACZKA: ANNA MATUSZEWSKA SŁOWIK: EWA STRZESZEWSKA SŁOWIK MECHANICZNY: ANNA URBAŃCZYK ŚMIERĆ: ADRIANNA ROMANOWSKA oraz Teatry: ŁUPS!, CHACHAHIHIHEHE, PATATAJ z CENTRUM KULTURY w PIASECZNIE ZGRAJKA I ZGRAJA Z WIOLINOWEJ z DOMU SZTUKI w WARSZAWIEscenariusz i reżyseria: Ewa Kłujszo choreografia: Magdalena Fejdasz, Robert Wasiewicz przygotowanie wokalne: Agnieszka Juścikowska kostiumy, scenografia: Iwona Hintertan charakteryzacja: Marzena Kijak oprawa muzyczna: Ziemowit Kłujszo.