Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Spotkanie autorskie z poetką Ewą Jowik w Centrum Kultury

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie autorskie z poetką Ewą Jowik, które odbędzie się 15 kwietnia 2015 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49. Wieczór uświetni występ wokalny Iwony Manisty - Kutryś, która zaśpiewa piosenki do tekstów Ewy Jowik. Wokalistka za piosenkę "Taniec" otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Jonasza Kofty w Warszawie. Ewa Jowik to poetka, która prostymi słowami potrafi obudzić uśpione emocje, a nawet wywołać łzy w oczach. Jej ogromne poczucie humoru wyrażone w doskonale skonstruowanych, lekkich fraszkach pobudza do serdecznego śmiechu i pozwala weselszym okiem spojrzeć na świat i ludzi.

Spotkanie autorskie z poetką Ewą Jowik w Centrum Kultury