Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Zatańcz z kotem w butach - bezpłatny spektakl teatralny w galerii Auchan

Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Wstęp wolny!

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają wyjątkową historię syna młynarza Michała. Gdy bohater otrzymuje w spadku stare buty, postanawia je wyrzucić. Nie wie bowiem, że są one zaczarowane! Na szczęście magiczną parę obuwia odnajduje kot. Czy między zwierzęciem a chłopcem wytworzy się przyjaźń? Czy roztańczony kot w butach jest w stanie pomóc Michałowi zdobyć serce pięknej księżniczki i na zawsze odmienić jego los?

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Pełna piosenek muzyczna bajka pt. Rockandrollowy kot w butach, odbędzie się w niedzielę 20 marca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!