Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Czarodziej Fortepianus Ten Teatr - Bajkowa Niedziela Piaseczno

3 kwietnia 2016 roku o godz. 14.30 i 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, w ramach której wystąpi Ten Teatr i przedstawi spektakl pt.: Czarodziej Fortepianus. Miejsce: sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. W Przedsprzedaży cena biletu 10 zł, w dniu imprezy cena biletu 15 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Domu Kultury. Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli.

CZARODZIEJ FORTEPIANUS TEN TEATR - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Czarodziej Fortepianus Ten Teatr - Księżniczka Muzalinda jest wesołą, pogodną i nieco szaloną księżniczką. W jej królestwie dzieją się niezwykłe rzeczy a wszystko za sprawą muzyki i przeróżnych dźwięków. Tym razem spotka ekscentrycznego Czarodzieja Fortepianusa, który zna różne czary. W mgnieniu oka potrafi się zmienić. Jest dobry po sekundzie staje się zły. Zachowuje się głośno i hałaśliwie, aby za chwilę stać się cichym i pokornym, jak baranek. Fortepianus budzi wielkie emocje a dlaczego tak się dzieje? Te i inne zagadki rozwiąże Księżniczka Muzalinda wraz z widzami podczas interaktywnej bajki „Czarodziej Fortepianus”. Będzie tajemniczo, wesoło i twórczo, a wszystko za sprawą wyobraźni, którą pobudzi muzyka fortepianowa grana na żywo. Scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska Opracowanie muzyczne: Monika Polaczek-Przestrzelska. Obejrzyj spektakl Czarodziej Fortepianus.