Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

A+ A A-

Tytuły filmów które będą wyświetlane podczas Piaseczyńskiego Kina Plenerowego 2016

Znamy już tytuły filmów, które zostaną zaprezentowane podczas piaseczyńskiego kina plenerowego. Biuro Promocji i Informacji wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy przygotowuje kolejną wakacyjną akcję kina plenerowego. Profesjonalne pokazy „pod chmurką” będą się odbywać każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 1 lipca, aż do 26 sierpnia. Zaplanowanych jest 9 projekcji.

Tytuły filmów które będą wyświetlane podczas Piaseczyńskiego Kina Plenerowego

W wyniku głosowania mieszkańców wybrane zostały takie oto filmy:
- Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy
- Marsjanin
- Czarownica
- Królowie lata
- Przepis na miłość
- Kamienie na szaniec
- Dracula historia nieznana
- Makbet
- Koneser

Kolejność projekcji ustalona zostanie już niedługo.

- W tym roku zapewniamy jeszcze większy ekran, lepsze nagłośnienie i plażowe leżaki, które współfinansuje nasz partner szkoła Cosinus - mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji. – Konwencja kina plenerowego się sprawdza, wspaniała frekwencja podczas zeszłorocznej edycji skłoniła nas do uatrakcyjnienia pokazów – dodaje Łukasz Wyleziński.

Partnerem piaseczyńskiego kina plenerowego jest Cosinus – bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych.