Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

XVI Jarmark Hubertowski przy ul. Pionierów w Zalesiu Górnym

12 czerwca 2016 roku o godz. 12.00 odbędzie się XVI Jarmark Hubertowski. Miejsce: Boisko w Zalesiu Górnym, przy ul. Pionierów. W programie m.in.: wernisaż prac plastycznych uczestników zajęć z Klubu Kultury, Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Zalesia Górnego, występy zespołów muzycznych, zawody sportowe, prezentacja Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu, Szkoły Muzycznej Maestro, prezentacja grupy parafialnej, stoiska organizacji społecznych. Zapraszamy na XVI Jarmark Hubertowski w Zalesiu Górnym.

XVI JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego oraz Komitet Zaleski (KOZA), obejmujący KS Hubertus, Radę Sołecką, Klub Kultury, Parafię pw. św. Huberta, harcerzy i zuchów ze szczepu Watra, Klub Seniora, Stowarzyszenie Razem Lepiej, Stowarzyszenie Rodziców TU, szkoły - podstawową, gimnazjum i muzyczną, przedszkola i wolontariuszy, z przyjemnością zaprasza do udziału w kolejnej już edycji Jarmarku Hubertowskiego w niedzielę 12 czerwca 2016. Początek imprezy zaplanowano o godz. 11:30. Na zakończenie zaś zagra Old Jazz Combo z Lechem Szprotem na czele (godz. 16.50). Pełen atrakcji program dla młodzieży w każdym wieku prezentujący osiągnięcia miejscowych twórców zaprezentowany jest na plakacie obok. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (22) 3762194.

XVI JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM