Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Koncert Charytatywny dla Kubusia w 8 Ball Club Piaseczno

21 października 2016 roku w godz. 20:00-23:00 zapraszamy na koncert charytatywny zorganizowany dla Kubusia Jarzyńskiego-Zduńczyka, który odbędzie się w 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie. Program koncertu przewiduje licytacje, konkursy oraz niespodzianki. Wystąpią piaseczyńscy artyści w składzie: Adrian Zduńczyk z zespołem, Paweł Górski, Sławek Kosiński, Ania Kandyba, Nina Gąsowska, Natalia Hryniewicka, Olek Szweryn oraz big band DLA FRAJDY.

KONCERT CHARYTATYWNY DLA KUBUSIA W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Dochód z koncertu przeznaczony jest na pomoc dla 6-letniego mieszkańca Piaseczna - Kubusia, który cierpi na bardzo rzadką chorobę. Pieniądze zebrane z pewnością pomogą ulżyć w cierpieniu Kubusia, który nie przestaje zadziwiać lekarzy z całego świata swoją niesamowitą walką każdego dnia, potwierdzając, że cuda się naprawdę zdarzają i to częściej niż myślimy. Organizatorami imprezy są Grzegorz Rowiński, Adrian Zduńczyk oraz 8 Ball Club.

Koncert będzie filmowany przez ekipę MVTV POLAND. WSTĘP: 20 zł Pomóżmy Kubusiowi!