Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Konkurs fotograficzny Centrum Kultury Piaseczno w obiektywie

Uwaga konkurs! Jeśli masz zdjęcia z archiwalnych imprez organizowanych przez Centrum Kultury, które - Twoim zdaniem - posiadają walory artystyczne, wyślij je do nas i zdobądź atrakcyjne nagrody. Do wygrania karty podarunkowe do MARKET SATURN o wartości 700 zł, 500 zł i 400 zł, które możesz wykorzystać na co tylko chcesz. Maksymalnie 5 zdjęć wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , czekamy do 6 listopada 2016 r. Szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.kulturalni.pl Do każdego zgłoszenia musisz wypełnić formularz.

KONKURS FOTOGRAFICZNY CENTRUM KULTURY PIASECZNO W OBIEKTYWIE

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Centrum Kultury w obiektywie (.pdf) lub odt
Regulamin konkursu Centrum Kultury w obiektywie (.pdf)

KONKURS FOTOGRAFICZNY CENTRUM KULTURY PIASECZNO W OBIEKTYWIE

Uwaga konkurs został przedłużony! Wszyscy niezdecydowani mają jeszcze 5 dni na wysłanie swoich zdjęć. Na zgłoszenia Centrum Kultury czeka do 12.11.2016 r., a to oznacza, że ogłoszenie wyników nastąpi 15.11.2016 r. w godzinach popołudniowych! Wszystko inne pozostaje bez zmian. Zachęcamy do udziału!

Konkurs fotograficzny Centrum Kultury Piaseczno w obiektywie