Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Bajkowa szopka - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan Piaseczno - poczuj magię świąt

Świąteczna scenografia, klasyczne kolędy i nietypowi bohaterowie jasełek – to wszystko czeka na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę podczas spotkania teatralnego maluchy poznają tradycyjną opowieść w nowej ciekawej aranżacji. Wstęp wolny!

BAJKOWA SZOPKA - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY DLA DZIECI W AUCHAN PIASECZNO

Co się stanie, gdy w tradycyjnych jasełkach pojawią się postaci z bajek? W dodatku takie, które buntują się przeciwko swoim rolom. Jak przebiegnie ta wigilijna opowieść? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w niedzielę 18 grudnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Łomianki.

Podczas spektaklu pt. „Bajkowa szopka” mali widzowie nie tylko poznają tradycje papierowych szopek, lecz także wsłuchają się w klasyczne kolędy i pastorałki. Bajkowi bohaterowie prezentowanej opowieści z pewnością wywołają uśmiech na twarzach zarówno małych, jak i nieco większych widzów. Przedstawienie z pewnością wprowadzi wszystkich w niepowtarzalną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Bezpłatny spektakl teatralny pt. Bajkowa szopka odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!