Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Przez kurz, błoto i łzy: relacja z Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Piasecznie

W Lasach Chojnowskich pod Piasecznem przez całą sobotę dało się słyszeć szum rowerowych opon, a znad koron wiekowych drzew unosiły się tumany pyłu. To sprawka Cezarego Zamany, który w tym mieście zorganizował kolejny, piąty już etap Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2017.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Matka Natura nie lubi nudy i jak w kalejdoskopie zmienia pogodę towarzyszącą kolarzom Mazovii. Po ulewnych deszczach i wielkim błocie w Ciechanowie, teraz przyszła kolej na przypiekające słońce. Zawodnicy, zwłaszcza ci startujący na dłuższych dystansach, musieli więc uważnie rozłożyć siły, gdyż poza wysoką temperaturą na drodze do zwycięstwa stanęły przygotowane na Mega i Giga trudne, błotne sekcje podmokłych Lasów Chojnowskich. Z pomocą przychodziła na szczęście woda Cisowianka, dobrze nawadniająca organizm w tych niełatwych warunkach.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Ale gdy już ruszono na trasę, nie było przebacz. Zapomniano o kalkulacjach. Zapomniano o oszczędzaniu energii. Pamiętano tylko o jednym: by w jak najlepszym stylu dojechać do mety. Walka była zacięta, a rywale siedzieli sobie na kołach od pierwszych do ostatnich metrów. Na dystansie Fit z minimalną liczbą wymagających przepraw, osiągane prędkości były imponujące. Na finiszu na stadionu w Żabieńcu, ku uciesze oczekujących tam kibiców, wielu zawodników musiało więc wykazać się swoimi sprinterskimi umiejętnościami. Na dłuższych dystansach znacznie większą rolę odegrały wytrzymałość i umiejętności techniczne, a na dystansie Giga różnice między kolejnymi zawodnikami były duże. Emocji więc nie brakowało, a uśmiechu na twarzach zawodniczek i zawodników nie przykryły nawet warstwy kurzu z dystansu Fit i centymetrowe warstwy błota z Mega i Giga z którymi wpadali oni na metę.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Zwycięzcą na dystansie Giga został Bartosz Grędziński, który 76 km pokonał z czasem 03:07:43. Tuż za nim wjechał Michał Wyżlic z czasem 03:07:44. Trzecie miejsce zajął Jarosław Ziółkowski z czasem 03:10:33. Wśród kobiet najszybsza była Anna Ostrowska z czasem 03:39:02, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kosko z czasem 03:49:07 i Małgorzata Lutecka z czasem 03:52:34.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Na dystansie Mega zwyciężył Paweł Baranek, który 54 km pokonał z czasem 01:51:24. Tuż za nim wjechał Piotr Chrzanowski z czasem 01:51:27. Trzeci wjechał Michał Kamiński z czasem 01:51:28. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 02:01:22, za którą na metę wjechała Izabela Macutkiewicz z czasem 02:04:26 i Magdalena Kuszmider z czasem 02:06:34.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Radości nie krył też i Cezary Zamana, który tym razem wystartował na dystansie Mega. Mimo swoich kilku upadków w sekcjach błotnych był zadowolony z poziomu trudności trasy piaseczyńskiego maratonu. „To fantastyczne uczucie widzieć taki zapał do ścigania się. Cieszę się, że rower przynosi tyle radości tylu ludziom, bez względu na wiek czy płeć. Mamy przecież u siebie zawodników w wieku kilku, kilkunastu i kilkudziesięciu lat” – wyznaje Cezary Zamana, dyrektor sportowy cyklu.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Kolejne starcie w ramach Cisowianka Mazovia MTB Marathon – 27 maja w Kołacinku. Jakie niespodzianki ten dzień szykuje Matka Natura? Przekonamy się już wkrótce. Już teraz wiadomo, że zawodnikom przyjdzie stawi czoła trasie o sporych przewyższeniach. Dystans Giga to blisko 1000 metrów w pionie. Do Kołacinka warto zabrać dzieciaki: baza zawodów usytuowana przy Dino Parku, świetnym miejscem na rozpoczęcie obchodów Dnia Dziecka i sprawienia najmłodszym wiele frajdy.

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

RELACJA Z CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W PIASECZNIE

Link do fotorelacji z zawodów: onedrive.live.com

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Stajnia Chojnów - 21 maja wycieczka rowerowa w ramach akcji Chodź na rower

Przed nami 5 ciekawych wycieczek po gminie Piaseczno oraz sąsiednich miejscowościach. Jak zawsze, będziemy starali się pokazać Wam nowe miejsca oraz różne trasy. W tej edycji mamy trzech panów prowadzących :)

STAJNIA CHOJNÓW - WYCIECZKA ROWEROWA W RAMACH AKCJI CHODŹ NA ROWER

Pierwszą wycieczkę, 21 maja do "Stajni Chojnów" (30km) poprowadzi Adam Kępiński. 4 czerwca, też pod przewodnictwem Adam dotrzemy na "Lotnisko w Gassach" (30 km).

W lipcu dowodzić będzie Mariusz Nowakowski, który poprowadzi nas do Zagrody Ojrzanów(50 km) oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach (55 km). Natomiast, 20 sierpnia z Pawłem Wlazło odwiedzimy „Zamek książąt mazowieckich w Czersku” (40 km).

Tradycyjnie podczas wycieczek, planujemy godzinną przerwę na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Widzimy się już w tą niedzielę 21 maja na rynku w Piasecznie. Start wycieczki godz. 10.00.

Ps. Prosimy o przygotowanie rowerów do jazdy (nasmarowanie łańcuchów, napompowanie kół itd.), wzięcie ze sobą zapasowych dętek, łatek oraz kiełbaski na ognisko. Kaski na głowę również mile widziane.

Do zobaczenia!
Agnieszka Jarzębska

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Sportowe Lato w Piasecznie 2017 - zapisy od 16 maja 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji "Sportowe Lato w Piasecznie 2017" której organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Akcja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach: 2006 - 2010 i realizowana będzie na obiektach sportowych GOSiR w Piasecznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduję kolejność zapisów.

SPORTOWE LATO W PIASECZNIE 2017 - ZAPISY OD 16 MAJA 2017

Terminy:
- 26.06. - 30.06. (I tydzień)
- 03.07. - 07.07. (II tydzień)
- 10.07. - 14.07. (III tydzień)
- 17.07. - 21.07. (IV tydzień)
- 24.07. - 28.07. (V tydzień)

Opłaty:
- 250,00 zł/ osoba/ 1 tydzień.

Wyżywienie:
- woda, herbata, słodki poczęstunek, obiad (zupa + drugie danie + kompot).

Opieka:
- 1 stały opiekun grupy + 1 prowadzący dany panel zajęciowy.

Planowany codzienny rozkład zajęć:
- zajęcia na pływalni: nauka i doskonalenie pływania.
- zajęcia tematyczne na boisku ORLiK: gry i zabawy ruchowe, elementy piłki koszykowej, piłki ręcznej, piłki siatkowej, piłki nożnej.
- zajęcia tematyczne na hali sportowej: kick boxing, tenis stołowy, judo, karate, ścianka wspinaczkowa i inne.

Zapisy:
Telefonicznie:

- 22 716 66 00 wew. 39 w godzinach 9:00 - 15:00.
Osobiście:
- GOSiR Piaseczno, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, pokój 44 w godzinach 9:00 - 15:00.

Płatność:
Opłat należy dokonać w ciągu 3 dni od zgłoszenia przelewem na rachunek GOSiR lub w kasie pływalni GOSiR z podaniem imienia i nazwisko dziecka i wskazaniem terminu. Potwierdzenie udziału dziecka w akcji następuje bezpośrednio po uiszczeniu odpłatności. Nieuregulowanie płatności w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.

Numer konta bankowego:
Alior Bank 60 2490 0005 0000 4530 3414 4748
Gminny Ośrodka Sportu i Rekreacji
Gen. Wł. Sikorskiego 20
Piaseczno 05-500

Ważne: Kartę kwalifikacyjną uczestnika akcji "Sportowe Lato w Piasecznie 2017" wypełnioną poprawnie i w sposób czytelny przynosimy na pierwsze zajęcia.

Karta kwalifikacyjna do pobrania: KARTA NA SPORTOWE LATO W PIASECZNIE (.doc)

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Żabieńcu 2017

Największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce pojawi się 20 maja 2017 roku w Piasecznie. Będzie to V edycja cyklu w sezonie 2017. Cezary Zamana, były zawodowy kolarz, legenda polskich sportów rowerowych zaprasza do wspólnej sportowej zabawy! Baza zawodów stanie na stadionie przy ulicy Leśnej 15 w Żabieńcu.

CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W ŻABIEŃCU

Maratony rowerowe to wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery zróżnicowane trasy przystosowane do każdej grupy wiekowej. Dla dzieci dystans Hobby (8 km), dla dorosłych Fit (19 km) i Mega (49 km), natomiast dla osób szukających mocnych doznań jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 76 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Dla najmłodszych zawodników zorganizowany zostanie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Stacja telewizyjna MiniMini+, która patronuje całemu wydarzeniu przygotuje dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami oraz upominki.

Dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy MAYERSPORT. Podczas zawodów od godziny 12:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Zorganizowana zostanie klasyfikacja dla mieszkańców Piaseczna. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Już dziś zapisz się na maraton. Szczegóły na stronie www.mazoviamtb.pl

O odpowiednie nawodnienie zawodników podczas sportowej rywalizacji zadba sponsor tytularny zawodów – naturalna woda mineralna Cisowianka. Na najmłodszych sportowców czekać będzie MOJA PIERWSZA CISOWIANKA natomiast na dorosłych zawodników Cisowianka w sportowej butelce 0,7 litra. Do zobaczenia na trasie!

CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W ŻABIEŃCU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon program zawodów:
Piątek
• 14.00-17.00- zapisy w biurze zawodów
Sobota
• 8.00 - 11.30 - zapisy w Biurze Zawodów
• 10.15 - ustawianie zawodników w sektorach startowych na dystansie Hobby i ich opiekunów
• 10.20 - start dystansu Hobby
• 11.00 - ustawianie zawodników w sektorach startowych (dystanse Fit, Mega, Giga)
• 11.30 - start dystansów Fit, Mega, Giga
• 12.30 - dekoracja dystansu Hobby
• 12.40 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Hobby
• 14.00 - dekoracja dystansu Fit
• 14.10 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Fit
• 14.20 - dekoracja dystansu Mega
• 14.30 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Mega
• 15.30 - dekoracja dystansu Giga
• 15.40 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Giga
• 16.00 – zakończenie

Zawody mini mini+ mazovia
godz. 12.00 - 12.30 – zapisy rowerki biegowe
godz. 12.45 - odprawa techniczna i start dzieci na rowerkach biegowych
godz. 12.30 - 13.00- zapisy rowerki tradycyjne
godz. 13.30 - odprawa techniczna i start dzieci na rowerkach tradycyjnych
godz. 13.00 - 14.30 - wręczanie upominków uczestnikom wyścigu MiniMini+Mazovia

Kategorie
Rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki) - rok urodzenia 2013 i młodsi
kategoria - rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki) - jedno okrążenie
Rowerki tradycyjne (chłopcy i dziewczynki)
• 4 lata, rok urodzenia 2012 - jedno okrążenie
• 5 lat, rok urodzenia 2011- dwa okrążenia
• 6 lat, roku urodzenia 2010- dwa okrążenia
• 7 lat, rok urodzenia 2009- trzy okrążenia
• 8 lat, rok urodzenia 2008- trzy okrążenia.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Piaseczyńska Piątka 2017

Jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w powiecie piaseczyńskim - Piaseczyńska Piątka - wystartuje już 27 maja 2017 roku w godz. 15.30-21.00.

PIASECZYŃSKA PIĄTKA 2017

To już kolejna edycja Piaseczyńskiej Piątki - imprezy mającej na celu popularyzację biegania, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Bieg Główny na 5 km odbędzie się 27 maja 2017 roku o godz. 18.00. Start i meta biegu zlokalizowane są na Stadionie

Miejskim w Piasecznie, ul. 1 Maja 16. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Zdobywcy miejsc I-III Biegu Głównego w klasyfikacjach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe.

Piaseczyńska Piątka to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną. Serdecznie zapraszamy w sobotę 27 maja od godz. 15.30!

PIASECZYŃSKA PIĄTKA 2017

Piaseczyńska Piątka program minutowy imprezy:
15.30-16.45 - zapisy do Biegu Głównego na 5 km, biegów towarzyszących oraz wydawanie pakietów
17.00 - Bieg Krasnali na 200 m
17.15 - Bieg Rodzinny na 1 km
17.45 - wspólna rozgrzewka
18.00 - start Biegu Głównego na 5 km
19.30 - wręczenie nagród
20.00 - wspólne biesiadowanie
21.00 - zakończenie imprezy

Zgłoszenia:
- Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie www.kondycja.com.pl do dnia 22.05.2017 r.
- Po upływie powyższego terminu zgłoszenie uczestnictwa możliwe będzie wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu 26.05.2017 w godz. 15.00-20.00 w Decathlon Piaseczno lub w dniu biegu 27.05.2017 w godz. 15.30-16.45 Stadion Miejski Piaseczno (w przypadku posiadania wolnych numerów).
- Numer startowy zostanie przyznany po zaksięgowaniu opłaty startowej na koncie Organizatora.
- Organizator ustala limit 300 osób – Bieg Główny i 200 osób – biegi towarzyszące.
- Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia rejestracji po osiągnięciu ww. limitów.

PIASECZYŃSKA PIĄTKA 2017

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

IX Bieg Papieski w Piasecznie

Gimnazjum nr 2 w Piasecznie i Stowarzyszenie Kondycja po raz kolejny organizują Bieg Papieski, który odbędzie się 12 maja 2017 r. na Stadion Miejski przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie. Impreza skierowana przede wszystkim do szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach 800 m dziewcząt i chłopców, 1000 m dziewcząt i chłopców, 1609 m oraz sztafeta nauczycieli w biegu 4 x 400 m.

BIEG PAPIESKI W PIASECZNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Garmin Iron Triathlon - inauguracja cyklu już 21 maja 2017 w Piasecznie

W środę 26 kwietnia 2017 roku w autoryzowanym salonie dealera Peugeot Lion Motors w Piasecznie odbyła się konferencja prasowa dotycząca cyklu Garmin Iron Triathlon. W konferencji udział wzięli: Katarzyna Kondraciuk z GOSiR Piaseczno, Jakub Szałamacha przedstawiciel firmy Garmin, Dorota Kozłowska przedstawiciel Peugeot Polska oraz Marcin Florek, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

GARMIN IRON TRIATHLON - INAUGURACJA CYKLU JUŻ 21 MAJA 2017 W PIASECZNIE

Garmin Iron Triathlon to najstarszy cykl w Polsce, którego początki sięgają 2012 roku. Inauguracja tegorocznego cyklu będzie miała miejsce 21 maja właśnie w Piasecznie. Następnie zawodnicy będą ścigać się w Ślesinie (4 czerwca), Elblągu (18 czerwca), Stężycy (2 lipca). Wielki finał cyklu odbędzie się 16 lipca w Płocku, który jako miasto gospodarz zadebiutuje w Garmin Iron Triathlon.

„Jako Gmina Piaseczno jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy współpracować przy organizacji zawodów i udostępniać teren, na którym odbywa się impreza. Jest to bardzo duża promocja dla nas. Jeżeli chodzi o rozwój imprezy, to tereny, którymi dysponujemy, czyli Górki Szymona są dość obszerne i jesteśmy w stanie zorganizować nawet imprezę dwudniową” – powiedziała podczas konferencji Katarzyna Kondraciuk.

Zawodnicy będą rywalizować na jednym z dwóch dystansów: na 1/4 IM, czyli 0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze, 10,55 km biegania oraz na połowie krótszym 1/8 IM (0,475-22,5-5,275). Na obu dystansach można wystartować w trzyosobowych sztafetach. Imprezą towarzyszącą są biegi dla dzieci Garmin Kids.

GARMIN IRON TRIATHLON - INAUGURACJA CYKLU JUŻ 21 MAJA 2017 W PIASECZNIE

Garmin Iron Triathlon to zawody bardzo przyjazne zawodnikom. Zaczynamy od dystansu 1/8 IM i przyświeca nam myśl, aby każda aktywna osoba mogła wystartować w na tym dystansie już po półrocznych przygotowaniach. Mamy także alternatywę, czyli sztafety na obu dystansach, czyli 1/8 IM oraz 1/4 IM. Podkreślamy też rodzinność cyklu. Oprócz zawodów triathlonowych, od pięciu lat organizujemy zawody Garmin Kids, w których każde dziecko, które umie chodzić, może wystartować na dystansie od 200 m” – powiedział Marcin Florek, organizator zawodów.

„Chcemy wyjść z triathlonem do ludzi, dlatego od kilku lat wspieramy cykl Garmin Iron Triathlon. Chcemy by ta impreza była rodzinna, weekendowa, z krótkim dystansem, tak aby zawodnicy mogli od początku swój kariery amatorskiej zapoznać się z naszymi urządzeniami w konsekwencji takiej imprezy, czyli zacząć trenować z głową, z urządzeniem, które poprowadzi przez ich życie sportowe” – powiedział Jakub Szałamacha, przedstawiciel firmy Garmin, sponsora tytularnego cyklu.

Podczas finału Garmin Iron Triathlon, który odbędzie się 16 lipca w Płocku, finisherzy cyklu będą mieli okazję wygrać nagrodę główną czyli nowego SUVa Peugeot 3008, ufundowanego przez firmę Peugeot, która jest sponsorem strategicznym cyklu.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy być po raz drugi partnerem prestiżowego cyklu Garmin Iron Triathlon. Peugeot jest związany ze sportem od zawsze. Sport jest wpisany w geny naszej marki i staramy się wspierać ważne wydarzenia sportowe. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zawody z cyklu Garmin Iron Triathlon i jesteśmy ciekawi, który z zawodników stanie się szczęśliwym posiadaczem tegorocznej nagrody, którą ufundowaliśmy, czyli nowego SUVa Peugeot 3008, samochodu, który zdobył prestiżowy tytuł samochodu 2017” – powiedziała Dorota Kozłowska z Peugeot Polska.

Na zawody w Piasecznie przyjmowane są zgłoszenia jedynie na listę rezerwową. To samo dotyczy zawodów w Ślesinie na dystansie 1/4 IM. Na pozostałe imprezy z cyklu oraz na zawody w Ślesinie na 1/8 IM nadal można się zapisywać. Aby to uczynić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie zawodów: www.irontriathlon.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nightskating w Piasecznie

17 kwietnia 2017 roku w wielkanocny poniedziałek o godznie 20.00 odbędzie się pierwszy wieczorny Nightskating w Piasecznie. Zbiórka uczestników o godzinie 19.30 na rynku miejskim (Pl. Piłsudskiego). Planowana trasa przejazdu to: rynek, następnie ulicami Kościuszki, Kilińskiego, Nadarzyńskiej, Wolska Polskiego, Sienkiewicza, Dworcowej, Jana Pawła II, Chyliczkowskiej, Warszawskiej, Młynarskiej, Puławskiej, Chyliczkowskiej, Julianowskiej, Okulickiego, Puławskiej, Kościuszki, Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Kusocińskiego, Puławskiej i na koniec powrót na rynek piaseczyński. 

Tegoroczną nowością będzie Rolkoteka, czyli dyskoteka na rolkach, orgnizowana na parkingu sklepu Decathlon w Piasecznie 29 kwietnia, 27 maja, 10 czerwca oraz 29 lipca.

 

NIGHTSKATING W PIASECZNIE

Udział w imprezie bezpłatny i nie wymaga rejestracji. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kajakkajaki Amatorskie Zawody w Kajakarstwie Górki Szymona 2017

10 czerwca 2017 roku rusza III edycja AMATORSKICH ZAWODÓW w KAJAKARSTWIE. Te unikalne pod wieloma względami zawody to niesamowite wyzwanie sportowe dla każdego. Urokliwe miejsce jakim są Górki Szymona i sportowo-rekreacyjna atmosfera sprawią, że będziecie chcieli zawitać do nas w kolejnych edycjach.

KAJAKKAJAKI AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE GÓRKI SZYMONA

Korzystając z nowych możliwości jakie daje platforma Slotmarket.pl zarejestrowanie się na zawody przebiegnie łatwo, szybko i sprawnie. Mając na uwadze komfort i wygodę zawodników jak i ich rodzin na stronie będzie można zarezerwować nocleg, posiłek oraz inne udogodnienia.

Górki Szymona a dokładnie zbiornik wodny AMO to nasza arena zmagań. Na czterech specjalnie przygotowanych torach zostanie rozegranych 7 konkurencji z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn.

KAJAKKAJAKI AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE GÓRKI SZYMONA

Dla dystansu 200 metrów przygotowaliśmy 5 konkurencji:
Jedynki męskie: 200 m.
Jedynki żeńskie: 200 m.
Duety męskie: 200 m.
Duety żeńskie: 200 m.
Duety mieszane: 1K + 1M 200 m.
Dystans 800 metrów jest tzw. konkurencją open czyli dowolna dwójka.
Zawody zakończą się sztafetą 4 x 200 metrów, składającą się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn.

KAJAKKAJAKI AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE GÓRKI SZYMONA

W zawodach mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Prócz wodnych zmagań na uczestników będą czekać niezapomniane atrakcje na lądzie. Sportowa strefa SPA, ogródek gastronomiczny, dmuchańce, przejażdżki na kucach to tylko niektóre z wielu niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

W pakiecie startowym, każdy uczestnik prócz koszulki, numeru startowego, izotoniku i batona znajdzie okolicznościowy gadżet oraz atrakcyjne kupony zniżkowe. Dodatkowo wszyscy uczestnicy którzy ukończą zawody otrzymają okolicznościowe czapeczki finisher. Miejsca I-III z każdej konkurencji będą nagrodzone statuetkami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Więcej informacji można znaleźć na www.facebook.com/Jakkajaki / www.kajakkajaki.pl

KAJAKKAJAKI AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE GÓRKI SZYMONA

Do zobaczenia na starcie
Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna & Kajakkajaki

ZAPISY NA ZAWODY 10 CZERWCA 2017 ROKU:
3 AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE - JEDYNKI
3 AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE - DWÓJKI
3 AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE - SZTAFETY

KAJAKKAJAKI AMATORSKIE ZAWODY W KAJAKARSTWIE GÓRKI SZYMONA 2017

Napisz komentarz (0 Komentarzy)