Menu
A+ A A-

K jak Kajaki = przygoda rekreacja i sport - publikacja

kajakkajaki to nie tylko spływy kajakowe, to także profesjonalnie organizowane eventy rekreacyjno-sportowe. Otaczając się ludźmi z pasją stworzyli oryginalne zawody pn. amatorskie kajakowanie. W malowniczej scenerii Górek Szymona koło Piaseczna na akwenie wodnym AMO przygotowali arenę zmagań dla ludzi lubiących dobrą zabawę, zdrową rywalizację oraz super nagrody... K jak Kajaki przygotowali publikację drukowaną, która przedstawia ich ofertę, natomiast nam udało się dotrzeć do wersji elektronicznej i zachęcamy do zapoznania się z zawartością: kajakkajaki przygoda rekreacja i sport (.pdf)

K JAK KAJAKI = PRZYGODA REKREACJA I SPORT - PUBLIKACJA

Dwa lata temu po raz pierwszy wśród miłośników pływania kajakiem zorganizowali INDYWIDUALNE zawody w amatorskim kajakowaniu. Na czterech specjalnie przygotowanych torach odbyło się 7 konkurencji z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Rok później oprócz zawodów indywidualnych zorganizowali DRUŻYNÓWKĘ. Nie spoczywają na laurach i w roku 2018 serdecznie zapraszają na trzy imprezy sportowe w amatorskim kajakowaniu: INDYWIDUALNE, DRUŻYNÓWKA, WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE. Więcej informacji na stronie internetowej: www.kajakkajaki.pl oraz na fb: facebook.com/Jakkajaki/

Wątek o organizowanych zawodach na naszym forum mieszkańców: zawody kajakowe.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

VII turniej z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym w Piasecznie

3 marca 2018 roku w Piasecznie odbędzie się siódmy turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna. Zawodnicy są coraz bliżej finałowego turnieju TOP-12 więc rywalizacja o punkty będzie tym bardziej zaciekła. Jak co miesiąc w Piasecznie nie zabraknie losowania atrakcyjnych nagród (koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz voucherów do restauracji i sprzętu sportowego). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody m.in. deski, koszulki oraz nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów. Turniej odbędzie się przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie (sala GOSiR). Turniej współfinansowany ze środków Gminy Piaseczno.

VII TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM W PIASECZNIE

Turniej rozegrany zostanie w pięciu kategoriach:
Dzieci (dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze)
Juniorzy (dzieci urodzone w roku 2005 i starsze)
Kobiety (kobiety i dziewczyny)
Mężczyźni (mężczyźni powyżej 18 roku życia)
Open (wszyscy zawodnicy – także Ci z licencją PZTS)

Program Grand Prix w Piasecznie:
Kategorie Dzieci, Juniorów i Mężczyzn rozpoczynają zmagania o godzinie 10:00 – zgłoszenia do 9:30
Kategoria Kobiet rozpoczyna turniej o godzinie 11:00 – zgłoszenia do 10:30
Kategoria Open rozpoczyna turniej o godzinie 13:00 – zgłoszenia do 12:30

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Seminarium Pointfightingu w Piasecznie - X Fight Piaseczno

X Fight Piaseczno zaprasza na seminarium Pointfightingu, które odbędzie się w Piasecznie 3 marca 2018 roku (sobota) w sali gimnastycznej na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Seminarium poprowadzi trener Kadry Narodowej, wielokrotny Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata, uczestnik Olimpiady Sportów Walki w Pekinie – BARTOSZ BACZYŃSKI (grupa A) Oraz trenerka Kadry Narodowej Kadetów, wielokrotna Mistrzyni Polski, v-ce Mistrzyni Świata – EMILIA SZABŁOWSKA (grupa B).

SEMINARIUM POINTFIGHTINGU W PIASECZNIE

Planujemy 2 treningi dla 2 grup wiekowych uwzględniających również umiejętności techniczne uczestników.
Grupa A – zawodnicy zaawansowani (junior, senior) – dla których przewidzieliśmy treningi techniczno-taktyczne
Grupa B – zawodnicy średnio-zaawansowani (Kadet młodszy i starszy, również dzieci) oraz początkujący wszystkie grupy wiekowe.

Plan seminarium Pointfightingu w Piasecznie:
10.30 - przyjazd ekip i rejestracja
11.00 - trening Grupa B
12.30 - trening Grupa A
14.30 - przerwa obiadowa (możliwość zamówienie obiadu za dodatkową opłatą 18zł)
15.30 - trening Grupa B
16.30 - trening Grupa A
18.00 - zakończenie seminarium

Miejsc: sala na STADIONIE MIEJSKIM w Piasecznie ul. 1go Maja 16. Koszt uczestnictwa: 40 zł (przy zgłoszeniu do 24.02), 60 zł (przy zgłoszeniu po 24.02). Dla każdego z uczestników pamiątkowy dyplom. W zgłoszeniu prosimy o podanie: Imienia, Nazwiska, rok urodzenia, kat. wag. oraz grupy (A lub B), Zgłoszenia mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefonicznie: tel. 504 012 088

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nordic Walking dla osób 50+ w Piasecznie - bezpłatne zajęcia

Od marca zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach Nordic Walking 50+ w Piasecznie. Spotkania odbędą się w soboty: 3, 10, 17, 24 marca 2018 roku o godz. 9.00. Zainteresowane osoby zbierają się na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków - kontakt tel. 605-645-150 Projekt realizowany jest przez Fundację Żyj aktywnie po 50-tce oraz finansowany ze środków Gminy Piaseczno.

NORDIC WALKING DLA OSÓB 50+ W PIASECZNIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wspólnie przywróćmy blask Krainie Rzeki Jeziorki - spływ kajakowy

18 marca 2018 roku Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna rozpoczyna porządki po zimie na Jeziorce i zaprasza na kajakowy spływ ekologiczny. Chcesz popłynąć i pomóc - zgłoś się wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapisy do 9 marca 2018 roku. Trasa spływu 5 km Gołków – Stadion Miejski GOSiR Piaseczno. Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie. Polecamy i zapraszamy na spływ kajakowy.

WSPÓLNIE PRZYWRÓĆMY BLASK KRAINIE RZEKI JEZIORKI - SPŁYW KAJAKOWY

Posprzątajmy razem Jeziorkę program:
11.00 - zbiórka, odprawa techniczna,
11.15 - transport uczestników do miejsca startu,
11.45 - start ekospływu z "zielonego" mostu w Gołkowie,
15.00 - zakończenie ekospływu na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno,
15.00-16.20 - przebranie się, osuszenie sprzętu,
16.20-18.00 - integracja przy ciepłej strawie i grzanym winie, projekcja slajdów promujących wydarzenia ekologiczno-sportowe na 2018 rok Piaseczyńskiej Fundacji Ekologicznej oraz KajakKajaki.

WSPÓLNIE PRZYWRÓĆMY BLASK KRAINIE RZEKI JEZIORKI - SPŁYW KAJAKOWY

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

V Mistrzostwa Amatorów Hokeja na Lodzie o Puchar Piaseczna

23 lutego 2018 roku odbędą się V Mistrzostwa Amatorów Hokeja na Lodzie o Puchar Piaseczna. Miejsce: lodowisko przy Stadionie Miejskim w Piasecznie. Otwarcie imprezy zaplanowano na godzinę 17:45, a o 17:50 rozpoczną się pokazy taneczne wychowanek Szkółki Łyżwiarskiej LUTZ Piaseczno. Same rozgrywki hokejowe ruszą o godz. 18.00. Zachęcamy do kibicowania ekipie z Piaseczna podczas turnieu hokeja na lodzie.

MISTRZOSTWA AMATORÓW HOKEJA NA LODZIE O PUCHAR PIASECZNA

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Piaseczno Cup - pierwszy turniej piłki nożnej dla dzieci w Zalesiu Dolnym

Zachęcamy do udziału w halowym turnieju piłki nożnej dzieci z roczników 2008/2009 Piaseczno Cup, który odbędzie się 24 lutego 2018 roku w nowej hali sportowej w Gminie Piaseczno przy al. Kasztanów 12 w Zalesiu Dolnym. Turniej wspiera potrzebujące dzieci z okolic powiatu Piaseczyńskiego, podopiecznych Fundacji dla Dzieci.

PIASECZNO CUP - PIERWSZY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI W ZALESIU DOLNYM

PIASECZNO CUP DLA DZIECI - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
– drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników;
– gramy systemem 5 + bramkarz;
– zmiany hokejowe;
– rocznik 2008/2009 lub młodsi
– mecze w grupie 12 minut, finały 15 minut;
– po turnieju pełna relacja fotograficzna
– ochrona medyczna;
– nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych drużyn;
– puchary i medale dla 3 pierwszych drużyn;
– nagrody i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i bramkarza;
– woda dla każdej drużyny;
– 16 drużyn 4 grupy po 4 drużyny
– poczęstunek
– pamiątkowa koszulka dla każdego trenera
– wpisowe 300 zł

Organizator będzie na bieżąco informował o ilości zapisanych drużyn na wydarzeniu na facebooku. – Wystarczy kliknąć opcję “wezmę udział” i powiadomienia same będą do Was spływały. Liczymy też, że użyjecie funkcji “zaproś” i dacie znać kolegom – zachęca Karol Kołodziejczak, organizator.

Formularz zgłoszeniowy dla drużyny: Formularz-Zg%C5%82oszeniowy-Copa.docx Wypełniony formularz organizator prosi przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Turniej Ikizama Cup w Piasecznie

10 lutego 2018 roku o godz. 8:00 zapraszamy na 1 Turniej Ikizama Cup w Piasecznie. Zawody tuż po feriach zimowych, więc będzie to idealny moment aby sprawdzić jak zawodnicy przepracowali czas na obozach zimowych. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piasecznie (Szkolna 14, Piaseczno).

TURNIEJ IKIZAMA CUP W PIASECZNIE

Trenerzy, rodzice, kibice rezerwować sobie czas na super zawody, emocji i dobrych walk na pewno nie zabraknie. Zawody zostaną rozegrane w nowych kategoriach wiekowych U16, U14, U12 i U10. Najstarsze roczniki każdej kategorii wiekowej będą miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności ze starszymi zawodnikami.

TURNIEJ IKIZAMA CUP W PIASECZNIE

Serdecznie zapraszamy do Piaseczna
UKS Judo Ikizama

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Podsumowanie Roku Sportowego 2017 w Gminie Piaseczno

Gala podsumowująca rok sportowy 2017 odbędzie się 9 lutego 2018 roku o godzinie 17.00 na hali sportowej Stadionu Miejskiego Piaseczno przy ul. 1 go maja 16. Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Kondraciuk tel. 22 716-80-01. Zapraszamy na Galę Sportu!

PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2017 W GMINIE PIASECZNO GALA SPORTU

GALA SPORTU 2018 Podsumowanie Roku Sportowego 2017 Gminy Piaseczno program:
17.00-17.15 - rozpoczęcie gali
17.15-17.30 - powitanie gości, przemowy - Zdzisław Lis
17.30-19.30 - wręczanie wyróżnień i nagród w poszczególnych kategoriach przeplatane muzyką na żywo oraz krótkimi filmikami przedstawiającymi działalność stowarzyszeń sportowych gminy Piaseczno
Kolejność wręczania kategorii:
1. NADZIEJA SPORTOWA
2. SZKOŁY - Ranking MIMS
3. KLUBY SPORTOWE/ DRUŻYNÓWKA 
4. DZIAŁACZ
5. ZAWODNIK
6. SPONSOR
7. TRENER
8. ZAWODNIK
19.30 - zakończenie gali
19.35 - wręczenie nagród okolicznościowych "PRZYJACIEL PIASECZYŃSKIEGO SPORTU", jubileusz 20–lecia GOSiR Piaseczno

Napisz komentarz (0 Komentarzy)