Menu
A+ A A-

VII Bieg Złotych Liści w Piasecznie

21 października 2018 roku w godz. 10.00-13.00 odbędzie się VII Bieg Złotych Liści. Organizatorzy zaplanowali bieg dla dzieci na dystansie 300 m, rodzinny 1 km, 3 km Nordic Walking, 5 km bieg główny. Zapisy na www.kondycja.com.pl/startmeta/ Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie internetowej: www.kondycja.com.pl/aktywnosci/bieg-zlotych-lisci/#Regulamin Miejsce: Park Miejski przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Zapraszamy.

VII BIEG ZŁOTYCH LIŚCI W PIASECZNIE

PROGRAM MINUTOWY IMPREZY
- 10.00 -11.30 – zapisy do biegu głównego na 5 km, biegów towarzyszących.
- 11:00 – start biegu dzieci na 500 m 2010 i młodsi.
- 11:20 – start biegu rodzinnego na 1 km
- 11.20 – start marszu Nordic Walking 3 km
- 12.00 – start biegu głównego na 5 km
- 13.00 – wręczenie nagród
- 13.30 – zakończenie imprezy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

13 października 2018 roku do sali GOSiR w Piasecznie powrócą zawody Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Po rekordowym turnieju wrześniowym, w którym udział wzięło 164 uczestników i tym razem organizatorzy postarają się aby nie zabrakło atrakcji, które przyciągną fanów “ping-ponga” do piaseczyńskiej hali. Jedną z nich będzie występ Pawła Chmiela, dwukrotnego brązowego medalisty Mistrzostw Polski, akademickiego Mistrza Europy, który obecnie występuje w 1-ligowej drużyny PWSZ Trefl Zamość.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM

Każdy z uczestników będzie mógł stanąć do stołu z gościem specjalnym i spróbować swoich sił z utytułowanym zawodnikiem. Podczas loterii, która co miesiąc odbywa się na zawodach będzie można wygrać 30-minutowy trening z Pawłem oraz jego koszulkę z autografem. Ponadto “Szara Eminencja” przygotowała vouchery, które umożliwią ich wymianę na pyszne dania w restauracji. Zawody zostaną rozegrane na 20 stołach, zawodnicy będą rywalizować w 8 kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Po raz drugi z rzędu odbędzie się turniej deblowy, który doskonale przyjął się we wrześniu. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, zgłoszenia od godziny 9:00.

Kiedy: 13 października (sobota)
Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20
Kategorie: Dzieci, Juniorzy, Dzieci-PRO (posiadające licencję PZTS), Juniorzy-PRO (posiadający licencję PZTS), Amatorzy – start turnieju o godzinie 10:00, zgłoszenia do godziny 9:30
Kobiety, Open (amatorzy + zawodnicy posiadający licencję PZTS), Gry podwójne – start turnieju o godzinie 13:00, zgłoszenia do godziny 12:30

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

III Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego

7 października 2018 roku w godz. 9.00-15.00 zapraszamy na III Maraton sztafet Powiatu Piaseczyńskiego, który odbędzie się na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Pierwsza i druga edycja EKIDEN cieszyła się dużą popularnością wśród firm, które wystawiły swoich najmocniejszych zawodników w sześcioosobowych drużynach. W tym roku zapraszamy na trzecią edycję Maratonu Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet.

MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie trasę 42 km 195 m, która podzielona została na sześć odcinków: 7 195 + 10 km + 10 km + 5 km + 5 km + 5 km. Bieg odbędzie się na pętli o długości 2,5 km. Start zaplanowano na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Drużyny podzielono na klasyfikację męską, żeńską i mix. Zwycięskie drużyny otrzymają trofea sportowe i nagrody. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, napoje i poczęstunek. EKIDEN to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zapisy na stronie http://www.entretiming.pl/ekiden-piaseczno/ Regulamin dostępny na stronie: http://www.kondycja.com.pl/aktywnosci/maraton-powiatu-piaseczynskiego-sztafet/#Regulamin

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

GALA PIASECZNO FIGHT NIGHT 2018

Zaledwie tydzień po gali DSF 17 w Częstochowie kibice sportów walki w Polsce dostaną za darmo kolejną galę kickboxingu. Na DSF Fight Night Piaseczno odbędą się dwa pojedynki o mistrzowskie pasy federacji DSF. Główną atrakcją wieczoru będzie występ czempiona wagi piórkowej (do 65 kg) Jana „Irona” Lodzika, który przystąpi do drugiej obrony tytułu.

GALA PIASECZNO FIGHT NIGHT 2018

Fani będą mogli obejrzeć 6 zawodowych pojedynków. Wystąpią w nich zawodnicy znani z gal federacji DSF – Aleksander Kalicki (65 kg) Piotr Sokół (75 kg) i Joanna Różańska (60 kg) oraz inni kickbokserzy zrzeszeni przez Polski Związek Kickboxingu, który współorganizuje galę w Piasecznie.

W walce o pas wystąpi 28-letni Łukasz Wichowski, pierwszy mistrz federacji DSF Kickboxing Challenge. Utalentowany i utytułowany zawodnik klubu X Fight Piaseczno w końcu wyleczył się z kontuzji i wraca, by bronić tytułu DSF w formule Full Contact w kategorii do 81 kilogramów.

Pojedynek wieczoru to trzeci tegoroczny występ Jana Lodzika. W marcu „Iron” pokonał Murata Azebijewa na gali DSF Twierdza w Nowym Dworze Mazowieckim, a dwa miesiące później na DSF 15: Bastion Chwały okazał się lepszy od wielokrotnego mistrza świata i Europy Jurija Żukowskiego. 23-letni Lodzik chce podtrzymać wyborną passę, efektownie wygrywając sobotnie starcie.

GALA PIASECZNO FIGHT NIGHT 2018

Poniżej pełna karta walk:
Walka pokazowa (Kick Light, 2 x 2 min):
Patrycja Kłosiewicz (POLSKA) vs Oliwia Ściągaj (POLSKA)
Walki zawodowe (K-1, 3 x 3 min):
65 kg Kamil Rościński (POLSKA) vs Pavel Haurys (BIAŁORUŚ)
65 kg Aleksander Kalicki (POLSKA) vs Mateusz Jagielski (POLSKA)
75 kg Piotr Sokół (POLSKA) vs Rafał Kamiński (POLSKA)
60 kg Joanna Różańska (POLSKA) vs Veronika Drobyazko (BIAŁORUŚ)
Co-Main Event: walka o pas DSF (Full Contact, 5 x 2 min):
81 kg Łukasz Wichowski (POLSKA) vs Yauheni Matsiushonak (BIAŁORUŚ)
Main Event: walka o pas DSF (K-1, 5 x 3 min):
65 kg Jan Lodzik (POLSKA) vs Aliaksei Zdunkevich (BIAŁORUŚ)Gala DSF Piaseczno Fight Night rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszystkie walki zawodowe zostaną pokazane za darmo na kanałach Facebook i YouTube federacji DSF Kickboxing Challenge. Początek imprezy w GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie o godzinie 17:00 (otwarcie bramek dla kibiców).

GALA PIASECZNO FIGHT NIGHT 2018

Transmisja na żywo będzie na stronie: www.dsflive.com

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Młode Talenty - zawody w skokach na trampolinie i na ścieżce

29-30 września 2018 roku odbędą się zawody w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce pn.: "Młode Talenty". Miejsce: hala sportowa GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców do kibicowania. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

MŁODE TALENTY - ZAWODY W SKOKACH NA TRAMPOLINIE I NA ŚCIEŻCE

Program zawodów Młode Talenty:
SOBOTA 29 WRZEŚNIA
10.00 – trampolina indywidualna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
15.00 – uroczyste otwarcie zawodów
16.00 – pokaz mistrzów Polski na trampolinie
19.00 – zakończenie zawodów
NIEDZIELA 30 WRZEŚNIA
09.00 – trampolina synchroniczna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
11.00 – trampolina synchroniczna – kl. II, skoki na ścieżce – kl. II
13.00 – show mistrzów Polski na trampolinie
13.15 – dekoracje
13.30 – zakończenie zawodów

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nightskating i Rowerolucja Konstancin Piaseczno

22 września 2018 roku zapraszamy na pierwszy międzymiastowy przejazd na rolkach, rowerach i innych pojazdach napędzanych siłą mięśni. Zbiórkę rozpoczynamy na konstancińskim skateparku (ul. Bielawska) o godz. 16:30, punktualnie o godz. 17:00 ruszamy na przejazd ulicami, który zakończymy w Piasecznie. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Od uczestników wymagamy umiejętności utrzymania tempa 15 km/h.

Nightskating i Rowerolucja Konstancin Piaseczno

W dniu 22 września przejazdy warszawską komunikacją miejską są bezpłatne, dlatego na miejsce zbiórki z Piaseczna i Warszawy dowiezie Was linia autobusowa 710 (przystanek Mirkowska). Po przejeździe do Piaseczna zapraszamy na konkursy, testy sprzętu Oxelo oraz koncert zespołu Perfect. Organizatorzy: Violet Kiwi / Nightskating / rowerolucja.

Nightskating i Rowerolucja Konstancin Piaseczno

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Otwarcie krytego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w Piasecznie

22 września 2018 roku w godz. 11.00-15.00 odbędzie się uroczyste otwarcie krytego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią. Miejsce: Stadion Miejski GOSiR Piaseczno przy ul. 1 maja 16 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na uroczystość oraz zachęcamy do kibicowania podczas meczów.

OTWARCIE KRYTEGO BOISKA PIŁKARSKIEGO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ W PIASECZNIE

Program otwarcia krytego boiska:
11.00 – oficjalne otwarcie imprezy;
11.30 – pokaz laserowy;
11.40-11.55 – I połowa meczu towarzyskiego, podczas którego zagrają piaseczyńscy dziennikarze kontra samorządowcy gminy Piaseczno;
11.55 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
12.05 – II połowa meczu towarzyskiego: piaseczyńscy dziennikarze kontra samorządowcy gminy Piaseczno;
12.20 – konkurs piłkarski dla widowni, pokaz laserowy;
12.30-14.30 – turniej piłki nożnej wychowanków klubów sportowych gminy Piaseczno – rocznik 2010;
14.40 – zakończenie turnieju piłki nożnej, wręczenie nagród.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

16 i 23 września 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatna wycieczka  rowerowa z przewodnikiem w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Zbiórka: Plac Piłsudskiego w Piasecznie.

WYCIECZKA ROWEROWA Z PRZEWODNIKIEM W RAMACH EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

Dla wszystkich uczestników przewidziane są kamizelki odblaskowe, woda oraz nagrody sportowe, które będzie można wygrać w konkursie wiedzowym związanym z ochroną środowiska. Trasa do przejechania to około 40 km. Tempo rekreacyjne. W czasie wycieczek planujemy godzinną przerwę z ogniskiem. Prosimy o zabranie ze sobą własnego prowiantu. Wszystko to w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Wycieczki organizowane są przy współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno. Zapraszamy serdecznie!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

XVI Memoriał Lecha Abramowicza Głosków Letnisko 2018

15 września 2018 roku w Głoskowie Letnisko przy ul. Ogrodowej 9a odbędzie się XVI Memoriał Lecha Abramowicza na dystansach 200 m / 1 km i 3 km. Bieg jest całkowicie bezpłatny. Zapisy będą w dniu biegu od godz 12:00 do 12:45. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Głosków Letnisko przy ul. Ogrodowa 9a, tuż obok placu zabaw (dawna świetlica). W pakiecie każdy z zawodników otrzyma worko-plecak oraz standardowo medal na mecie.

XVI MEMORIAŁ LECHA ABRAMOWICZA GŁOSKÓW LETNISKO 2018

PROGRAM MINUTOWY:
12:00 – 12:45 – zapisy
13:00 – start biegu dla małych dzieci 200 m
13:15 – start Biegu Rodzinnego 1 km – Fun Run
13:30 – start Główny 3 km

Regulamin imprezy: www.kondycja.com.pl/xv-memorial-lecha-abramowicza

Napisz komentarz (0 Komentarzy)